Advert
Advert Advert

Merhum Savcı İsa Fidan kabri başında anıldı

2012 yılında vefat eden Samsun Cumhuriyet Başsavcı Vekili İsa Fidan Çarşamba ilçesi Sarıcalı Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı. Merhum savcı için düzenlenen programda Kuran-ı Kerim okunmasının ardından dua edildi.

Merhum Savcı İsa Fidan kabri başında anıldı
Merhum Savcı İsa Fidan kabri başında anıldı Yalçın Karataş

Anma programına Samsun Cumhuriyet Başsavcı Ahmet Yavuz, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Erdal Tosun, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin Bülbül, Çarşamba Adalet Komisyonu Başkanı Ender Yılmaz ile birçok hakim ve savcı katıldı.

Öğrencilere Aşure İkramı
Anma programının ardından Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Samsun Adliyesi savcı ve hakimleri ile birlikte Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mustafa Kemal Güneşdoğdu Kampüsünde bulunan Hukuk ve İletişim Fakültesi öğrencilerine Çarşamba Belediyesi tarafından “Muharrem” ayına özel hazırlanan aşureleri ikram etti.


Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeligil ve Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, öğrencilere kendi elleriyle aşure ikramında bulundu. Hukuk Fakültesi öğrencileri de adliye çalışanları ile sohbet ederek tanışma fırsatı buldu. Çarşamba Belediyesi'nin aşure ikramından çok memnun olduklarını ve belediyeye teşekkür ettiklerini belirten öğrenciler, Başkan Dündar ile bol bol fotoğraf çektirdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun İlkadım esnaflarından Cavit Yıldırım'a destek
Samsun İlkadım esnaflarından Cavit Yıldırım'a destek
Canik'ten Bosna'ya kültür köprüsü
Canik'ten Bosna'ya kültür köprüsü