Advert
Advert Advert Advert

Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, Ayvacık'ta

AK Parti 24. Dönem Milletvekili ve Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, Ak Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ile birlikte AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı belediye ve ilçe teşkilatları koordinasyon geliştirme toplantıları kapsamında iAyvacık İlçesini ziyaret etti.

Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, Ayvacık'ta
Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, Ayvacık'ta Yalçın Karataş

İlk olarak Belediye  Başkanı Mustafa Belur,  Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kızılkan,  Belediye Meclis Üyeleri ve Ak Parti İlçe teşkilatı ile Büyükşehir Belediyesine ait İskele Kafede akşam yemeğinde bir araya gelen AK Parti  Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi burada İlçede yapılan, yapımı devam eden ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Teşkilat olarak durmadan çalışmaları gerektiğini söyleyen Mehmet Geldi " Sorumluluk bölgemizdeki belediyelerimizi ziyaret ediyoruz. Amacımız belediyelerimizin yapmış olduğu çalışmalarını yerinde görmek ve karşılaştıkları olumsuzlukları istişare halinde çözerek daha sağlıklı işler yapılmasını sağlamak. Bu amaçla da belediyelerimize ziyaret programları düzenliyoruz.  Disiplinli, prensipli, düzenli, birlik ve beraberlik sistemi içinde hareket etme partimize ait bir güzelliktir. Belediye Başkanlarımız, Büyükşehir belediye Meclis üyelerimiz ile Belediye Meclis üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımızla uyumlu bir şekilde çalışmaya, vatandaşlarımıza hizmetlerin en iyisini sunmaya devam edeceğiz. “ Dedi.

 Daha sonra Belediyemizi ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi  Belediye Başkanlığı makamında Belediye Başkanı Mustafa Belur’dan bilgiler aldı.

Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi için hazırladığı tabloyu ve ilçenin güzelliklerini tanıtan içinde tanıtım dergisi, tanıtım broşürleri ile  İlçenin tanıtım videosunun bulunduğu, yöresel tatlardan elma pekmezi ile fındık dolu olan çanta hediye etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Göz sağlığı için neler yemeliyiz?
Göz sağlığı için neler yemeliyiz?
Samsunspor Ankaragücü maç sonucu: 1-1
Samsunspor Ankaragücü maç sonucu: 1-1