Advert
Advert

Tüyap Printtek 2017 kapılarını açtı

Matbaa Dünyası Geleceğin Baskı Teknolojilerini Keşfetmek için Tüyap Printtek 2017'de Buluşuyor.

Tüyap Printtek 2017 kapılarını açtı
Tüyap Printtek 2017 kapılarını açtı

Türkiye ve Avrasya Bölgesine yönelik baskı teknolojileri, malzemeleri ve kağıt endüstrilerinin en önemli ve en kapsamlı buluşması olan PRINTTEK 2017, 13. ULUSLARARASI BASKI TEKNOLOJİLERİ VE KAĞIT FUARI; 4-8 Ekim 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece/İstanbul'da kapılarını ziyaretçilere açıyor.

Türkiye ve Avrasya Bölgesindeki sektör profesyonellerinin yakından takip ettiği Printtek 2017 Fuarı’nın, 6 salonda, 60.000 m2 brüt sergileme ve hizmet alanında, 33 ülkeden 412 firma ve firma temsilciliği katılımıyla beş gün boyunca 30.000’e yakın profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yapması bekleniyor. Sektörün farklı kollarında faaliyet yürüten firmalar yeni ürünlerini ve ileri teknolojilerini tanıtmak için yerlerini aldılar.

Tüyap yurtdışı alım heyetleri programı kapsamında Bosna Hersek, Mısır, Fransa, Yunanistan, Gürcistan, Hollanda, İngiltere, Makedonya, Moldova, İran, Rusya, Sırbistan, Kosova, Ürdün, Ukrayna ve Suriye’den gelecek olan sektör temsilcilerinin yanı sıra, yurt çapından ise Türkiye Matbaacılar Federasyonu işbirliği ile Adana, Alanya, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Gaziantep, Gebze, İzmir, Kocaeli, Konya, Hatay, Malatya, Sakarya, Şanlıurfa ve Trabzon illerinden gelecek olan heyetler, önemli alımlar ve ticari anlaşmalar gerçekleştirmek üzere fuarı ziyaret edecekler.

Tüyap Printtek 2017 ne zamana kadar açık Tüyap Printtek 2017 ne zaman açılıyor Tüyap Printtek 2017 ne zaman açıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adana Tüyap'da gelinlik defilesi
Adana Tüyap'da gelinlik defilesi
Türkiye Spor Ödülleri sahiplerini buldu
Türkiye Spor Ödülleri sahiplerini buldu