Advert
Advert Advert

Başkan Yılmaz: Her zaman sizlerin yanında olacağız

Samsun Oliympian Sharsk Ragbi takımı, Türkiye erkekler 7’li Ragbi Bölgesel Ligi Şampiyonasının ardından kazandıkları 2’ncilik kupası ile Samsun Büyükşehir Belediye başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti.

Başkan Yılmaz: Her zaman sizlerin yanında olacağız
Başkan Yılmaz: Her zaman sizlerin yanında olacağız Yalçın Karataş
Advert

Türkiye 7'li Ragbi Bölgesel Ligi ön eleme maçları 16 takımın katılımı ile 29-30 Temmuz 2017'de oynanmış, Doğu ve Batı Grubundan 4'er takım finalde mücadele etmeye hak kazanmış ve Samsun temsilcisi grubu ikinci tamamlamıştı. 

HER ZAMAN SİZLERİN YANINDA OLACAĞIZ

Ragbi sporunun Türkiye'de ve Samsun'da gelişiyor olmasından dolayı gururlandığını belirten Başkan Yılmaz, yeni yapılmasına rağmen büyük bir başarı elde ederek Türkiye ikincisi olan takımı tebrik etti. 

Başkan Yılmaz, "Başarılarınızın devamını diliyorum. Bizler sizleri çok seviyoruz ve her zaman sizin yanınızda ve destek olmaya devam edeceğiz. Sizleri görmekten dolayı çok mutlu oldum. Özellikle başarınızı duyduktan sonra yaşadığım mutluluğu anlatamam" dedi. Ziyaretin sonunda oyuncular Başkan Yusuf Ziya Yılmaz'a  isminin yazılı olduğu 55 umaralı formayı hediye etti. Kendilerine verdiği destekten dolayı Başkan Yılmaz'a teşekkür eden sporcular birlikte hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra makamdan ayrıldı. 

Oliympian Sharsk Ragbi takımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Çarşamba engelliler için ayrıcalıklı bir şehir'
'Çarşamba engelliler için ayrıcalıklı bir şehir'
Ferrero Stefano Gaglıasso Borsa Meclisi'nde konuştu
Ferrero Stefano Gaglıasso Borsa Meclisi'nde konuştu