Advert
Advert

Agromec Bursa Tarım Fuarı’nda

1 Ekim 2017 tarihinde 60. yılını kutlayan Agromec, 4 bin adet ürün çeşitliliğiyle, Bursa Tarım Fuarı 2017’de açtığı standla adından söz etirmeye devam ediyor.

Agromec Bursa Tarım Fuarı’nda
Agromec Bursa Tarım Fuarı’nda
Haberin galerisi için tıklayın!

Standında sergilediği, motorlu testereler, elektrikli testereler, motorlu tırpanlar, elektrikli çim biçmeler, benzinli çim biçmeler, koruyucu maskeler, tırpan bıçakları, misinalar, iki zamanlı ve dört zamanlı yağlar, bahçe makasları, budama testereleri, meyva toplama aletleri  gibi pek çok ürünle tam not alıyor.Bir şehir ve ülke için üretimin önemli olduğunu ancak markalaşmanın çok daha önemli olduğunu, fuarcılığında markalaşmalarında en etkili faktörlerin başında geldiğini belirten Agromec Yönetim Kurulu  Başkanı Kerem Özal, “Samsun’dan doğan dünya markası olarak fuarlara her zaman destek veriyoruz” dedi.

SAMSUN’DAN DOĞAN DÜNYA MARKASI
Agromec Genel Müdürü Salih Özal
, ekipleri ile çok çalıştıklarını, “Samsun’dan doğan global bir marka olarak, 4 bin çeşit ürünümüzle verdiğimiz hizmetle gurur duyuyoruz. Agromec olarak fuarları çok önemsiyoruz. 12 yıldır ziyaretçi olarak, yurt içi ve  yurt dışı fuarlara da katılıyoruz. Katılımcı olarak ise, Türkiye'de Düzenlenen Bursa, Konya, Diyarbakır, Ankara,Adana, Çorum Fuarlar'ına direk kendimiz katılıyoruz.Fuarlar tıpkı üniversiteler gibi şehrin gelişimine büyük katkı sağlıyor.Bu yüzden, kendi şehrimiz olan Samsun'da ne fuarı düzenlenirse düzenlensin, sektör ayırt etmeksizin her fuara katılarak ilimize ve halkımızın ekonomisine katkı sağlamaya çalışıyoruz.Bu fuarda da standımıza İlgi oldukça yoğun. Tüm Türkiye ve yurtdışından gelen ziyaretçilere ürünlerimizi tanıtıyoruz. Dünya Markası olma imajımızı bir üst seviyeye taşıma noktasında önemli adımlar atıyoruz. Tüm halkımızı  fuara standımıza bekliyoruz” dedi.

Agromec Genel Müdürü Salih Özal Agromec
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Memur-Sen Kadınlar Komisyonu Başkanı Habibe Öçal, Samsun’da kadın üyelerle buluştu
Memur-Sen Kadınlar Komisyonu Başkanı Habibe Öçal, Samsun’da kadın üyelerle buluştu
Adana Tüyap'da gelinlik defilesi
Adana Tüyap'da gelinlik defilesi