Advert
Advert Advert Advert

Sanayi Sitelerinde kapsamlı çalışmalar devam ediyor

Tekkeköy’de bulunan ve binlerce kişinin çalıştığı sanayi sitesinde Tekkeköy Belediyesi ekipleri uzun ömürlü, kalıcı ve kapsamlı beton yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Sanayi Sitelerinde kapsamlı çalışmalar devam ediyor
Sanayi Sitelerinde kapsamlı çalışmalar devam ediyor Yalçın Karataş

Bölge ekonomisinin ve istihdamının kalbi sayılan sanayi siteleri içerisinde başlatılan köklü yol çalışmalarının tüm hızıyla aralıksız devam ettiğini söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “İlçemizin dört bir yanında farklı alanlarda hizmetlerimize hız kesmeden aralıksız devam ediyoruz.

62 mahallemizin neredeyse tamamında yol, kaldırım, tesis, sosyal yardım gibi farklı alanlarda ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız yürütüyor. Bunca çalışmanın beraberinde şehrimizin ve ilçemizin ekonomisinin kalbi sayılan ve içerisinde ulusal, uluslararası ticari faaliyetler yürüten dev firmalarında bulunduğu sanayi sitelerimizde başlatmış olduğumuz farklı yol malzemelerinden oluşan kapsamlı yol çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle sanayi sitelerimizin içerisinde bulunan, zamanla deforme olan yollarımızı tamamen yenileyerek beton ile kaplıyoruz.

30 yıl sonra ilk defa şehrimizin ekonomisinin ve istihdamının en önemli merkezi olan sanayilerimizin yollarında uzun ömürlü ve kalıcı çalışmalar planlayarak beton yol yapımına başladık. Senelerce sanayi sitelerimiz içerisinde gelip geçici günü kurtaran çalışmalar yapılmış. Artık sanayilerimize uzun ömürlü, kalıcı ve tüm sorunları ortadan kaldıran planlı bir çalışma hamlesi içerisindeyiz. Ekiplerimiz sanayilerimiz içinde tüm yolları tek tek elden geçirerek her bölgenin ihtiyarcına uygun hamleleri ve çalışmaları uyguluyor.

Bu yıl sanayilerimizin içersinde başlatmış olduğumuz yol çalışmalarımız 2018 yılında da devam ederek tüm sorunları ortadan kaldıracağız. Büyükşehir Belediyemizin de desteği ile kanalizasyon, yağmur suyu ve içme suyu gibi alt yapı çalışmaları tamamlanan sokaklarımızın yollarını betonla kaplayarak, sanayilerimizin genel durumunu iyileştirmeye ve modern bir görünüme kavuşturmaya devam edeceğiz ” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK Parti ilçe kongreleri kaldığı yerden devam ediyor
AK Parti ilçe kongreleri kaldığı yerden devam ediyor
'Uzmanlar, Şehit yakınları ve Gaziler çözüm bekliyor'
'Uzmanlar, Şehit yakınları ve Gaziler çözüm bekliyor'