Advert
Advert Advert Advert

ASKON Samsun Şubesi Kendini Feshetti

Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Samsun Şubesi sürpriz bir kararla kendini feshetti.

ASKON Samsun Şubesi Kendini Feshetti
ASKON Samsun Şubesi Kendini Feshetti Yalçın Karataş

ASKON Samsun Şubesinin feshi ile alakalı olarak ASKON Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, ASKON Samsun Şubesi Kurucu ve Onursal Başkanı Adnan Öz ortak bir açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada, “Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Samsun Şubesi; Başkan, Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve bütün üyeleri ile kendisini feshetmiştir. 

BU BİR ASİL DURUŞTUR VE ASİL DURUŞUN GEREĞİ YAPILMIŞTIR

Bu bir ASİL duruştur ve Asil duruşun gereği yapılmıştır. Bir süredir genel merkezde olan bir takım yanlış hareketlerin derneğimizin misyonuna uymadığını müşahede etmiş, müdahale etmeye çalışmış ve müdahale edilmesi gerektiğini ilgili mercilere iletmiştik. Üzülerek gördük ki müdahale edilmeye fırsat verilmeyecek bir şekilde yapılanmış olan genel merkez her türlü gayri ahlakiliğe başvurarak yapısını korumaya çalışmaktadır. Sonrasında; 2017 Eylül ayı içerisinde yapılan genel merkezimizin genel kurulunda hak ve yolundan ayrılmış bir genel başkan, kuruluş amacını inkar eden bir teşkilat yapılanması akabinde vesayet sistemi getirmiş bir seçim sonucu ortaya çıkartmıştır. Bu fesih umarız ki ilgililerin durumdan vazife çıkarıp gereğinin yapmasına vesile olsun. Elif gibi dosdoğru olmak ve Asil durmak gerekir diyenlerin bu çizgiden nasıl saptıklarını görmüş olmak bizi ziyadesi ile yaralamıştır. Umarız ki herkes hak ettiğini yaşasın. Saygılarımızla; “denildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK Parti ilçe kongreleri kaldığı yerden devam ediyor
AK Parti ilçe kongreleri kaldığı yerden devam ediyor
'Uzmanlar, Şehit yakınları ve Gaziler çözüm bekliyor'
'Uzmanlar, Şehit yakınları ve Gaziler çözüm bekliyor'