Advert

Samsun Büyük Anadolu Hastanelerinde Skolyoz tedavisi ile sağlığına kavuştu

Şiddetli bel ağrısı, yürüyememe, her iki ayaklarında ağrı ve uyuşukluk gibi şikayetleri ile Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Tam Endoskopik Bel fıtığı Merkezi' gelen 51 yaşındaki Münide Külhan, yapılan tedavi sonrası şikayetlerinden kurtuldu.

Samsun Büyük Anadolu Hastanelerinde  Skolyoz tedavisi ile sağlığına kavuştu
Samsun Büyük Anadolu Hastanelerinde  Skolyoz tedavisi ile sağlığına kavuştu Yalçın Karataş

Sürekli bel ağrısı şikayetlerinin artmasının ardından yürümekte ve günlük işlerinden zorluk çeken 51 yaşındaki Münide Külhan, Amasya Merzifon ilçesinden gelerek hastalığının tedavisi için Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Tam Endoskopik Bel fıtığı Merkezi'ne başvurdu. 

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri doktorlarından Büyük Anadolu Çiftlik Hastanesi Nöroşirurji Beyin Cerrahı Op.Dr.Naki Keleş, Külhan'a yaptığı muayene sonrası kendisine skolyoz, bel kayması ve bel fıtıkları teşhisi koyarak ameliyat olması gerektiğini söyledi.

Külhan, uzun süredir çektiği ağrılardan kurtulmak, normal yaşantısına geri dönmek adına doktorunun tavsiyesine uyararak ameliyat olmaya karar verdi. 

Yapılan ameliyat sonrası kısa zaman içinde ayağa kalkan Külhan, bel ağrısı sebebi ile geldiği yürüyemez hale geldiği merkezden, ağrılarından kurtulmuş olarak yürüyerek çıktı.

Tedaviden sonra hayatına geri döndüğünü ve hiç bir ağrılarının kalmadığını söyleyen Münide Külhan, Samsun Büyük Anadolu Hastanesi'ne ve doktoru Op. Dr. Naki Keleş'e teşekkür etti.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çoban istihdam desteklemeleri ödeniyor
Çoban istihdam desteklemeleri ödeniyor
Yeni Çarşamba Devlet Hastanesi inşaatı 6 ay içerisinde tamamlanacak
Yeni Çarşamba Devlet Hastanesi inşaatı 6 ay içerisinde tamamlanacak