Advert
Advert

SAMGİAD Başkan Tok'u ağırladı

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Genç İşadamları Derneği'ni ziyaret etti.

SAMGİAD Başkan Tok'u ağırladı
SAMGİAD Başkan Tok'u ağırladı Yalçın Karataş

Ortak akla ve istişareye önem veren belediyecilik anlayışı sergileyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun'daki sivil toplum kuruluşları ziyaretleri kapsamında Samsun Genç İşadamları Derneği'ni ziyaret ederek, SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Ziyarette Başkan Tok ve genç işadamları, Samsun ekonomisi, gelişim dinamikleri ve SAMGİAD’ın yeni dönem hedefleri üzerine fikir alışverişinde bulundu.

BELEDİYE- STK İŞBİRLİĞİ

Kamu yararı gözeten, kentin önceliklerini kendi öncelikleri olarak belirleyen, şehrin gelişmesi ve ilerlemesi adına projeler üreten ve geliştiren STK’ların her zaman yanında olduklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Sizler, sosyal duyarlılıkla, Samsun için üreten, çalışan, iş yapan, ekonomiye yön veren, istihdam sağlayan önemli bir temel taşısınız. Sizlerle her zaman iş birliği içerisinde olacağız” diye konuştu.

SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, dernek olarak Samsun'a katkı sağlayacak her türlü işbirliğinin içinde olamaya hazır olduklarını ifade etti. 

Ziyaretin sonunda Başkan Tok, ziyaretin anısına Başkan Savaş Gömeç'e İlkadım’ı simgeleyen çeşitli hediyeler takdim etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı
‘Önemli hizmetleri hayata geçireceğiz’
‘Önemli hizmetleri hayata geçireceğiz’