Advert
Advert Advert

Başkan Yılmaz: Sorunları Çözmek İçin Varız

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Terme’de yapılan yatırımları inceledi.

Başkan Yılmaz: Sorunları Çözmek İçin Varız
Başkan Yılmaz: Sorunları Çözmek İçin Varız

 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Terme’de yapılan yatırımları inceledi. Başkan Yılmaz, “Tek bir mahalle yolunda sorun kalmayana kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN GÖREVDEYİZ

      Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve yapımı devam eden çalışmaları sürekli olarak yerinde takip eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Terme ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette Çamlıca Mahallesi’ni Evci Mahallesi’ne bağlayan beton yol çalışmalarını inceledi.

Yol çalışmalarının hızla devam ettiğini belirten Başkan Yılmaz, “Burada 3 kilometrelik bir beton yol çalışmamız var. Yarısını tamamladık. Proje hayata geçince iki mahalle arasında ulaşım rahat ve konforlu bir hal alacak. Yol ağımızı her geçen gün yenileyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Tek bir mahalle yolunda sorun kalmayana kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz. Allah nasip ederse verdiğimiz tüm sözleri tutarak, evlatlarımıza başta yol ve su olmak üzere hiçbir sorunu olmayan bir kent bırakmak için var gücümüzle çalışacağız” açıklamalarında bulundu.

 HER YENİ İŞYERİ YENİ BİR UMUT

      Terme’ye iner inmez esnafların ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, esnaflarla bir araya geldikten sonra Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’u da ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Kasapoğlu Zücaciyenin açılışını gerçekleştiren Başkan Yılmaz, “Her yeni işyeri yeni bir umut, yeni bir heyecandır.

İnşallah bu işletmemiz evlatlarımıza bir miras olarak kalır ve uzun yıllarca ayakta tutulur. Rabbim bol kazançlar versin. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Birlikte Üretim Projesi' Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
'Birlikte Üretim Projesi' Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
İlimizde İstatistik Bilgi Sistemi (İbs) Toplantısı Yapıldı
İlimizde İstatistik Bilgi Sistemi (İbs) Toplantısı Yapıldı