Advert
Advert Advert Advert

Başkan Yılmaz: ‘Kadınlarımız teşkilatımızın en güçlü neferleridir’

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Sosyal Politikalar Başkanı Bölge koordinatörü Hasret Yavuz’u makamında ağırlayan Başkan Yılmaz, "Ak Parti'mizin seçimlerde gösterdiği başarının arkasında daima onlar var. Teşkilatımızın en güçlü neferleridir kadınlarımız" dedi.

Başkan Yılmaz: ‘Kadınlarımız teşkilatımızın en güçlü neferleridir’
Başkan Yılmaz: ‘Kadınlarımız teşkilatımızın en güçlü neferleridir’ Yalçın Karataş

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Sosyal Politikalar Başkanı Bölge Koordinatörü Hasret Yavuz ve Teşkilat Başkan Yardımcısı il koordinatörü Nuran Alim'i makamında ağırladı. Ziyarette AK Parti Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

SİZLER TEŞKİLATIN EN GÜÇLÜ NEFERLERİSİNİZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Kadınlarımız, her alanda olduğu gibi siyasette de oldukça başarılı çalışmalara imza atıyor. Benim de mensubu bulunduğum AK Parti'nin, bu güne kadar seçimlerde elde ettiği zaferlerin arkasında siz kadınlarımızın da çok büyük emeği ve katkısı var. Teşkilatımızın en güçlü neferleridir kadınlarımız. Sizleri şehrimizde misafir etmekten büyük memnuniyet duydum" dedi.

Ziyaret karşılıklı sohbetin ardından sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnternet yayınlarına denetim geldi
İnternet yayınlarına denetim geldi
Salıpazarı heyetinden Bakan Demircan'a ziyaret
Salıpazarı heyetinden Bakan Demircan'a ziyaret