Advert
Advert Advert Advert

Başkan Yılmaz: Engelleri kaldırmak için çalışıyoruz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, ‘Onların önündeki engelleri ortadan kaldırmak için çalışıyoruz’ dedi.

Başkan Yılmaz: Engelleri kaldırmak için çalışıyoruz
Başkan Yılmaz: Engelleri kaldırmak için çalışıyoruz Yalçın Karataş

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin engelli dostu bir belediye olduğunu belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, engelli bireylerin topluma neşe saçan renkli kişilikler olduğunu ifade ederek, “Onlar hayata 1-0 yenik başlamasına rağmen gözlerindeki ışıltı ve kalplerindeki inanma kuvvetiyle hayatın üstesinden gelen, etraflarına her zaman mutluluk saçan Türk toplumunun renkli bireyleri. Belki görmüyorlar, duymuyorlar, yürüyemiyorlar ama gönül gözleri her zaman görüyor ve duyuyor.

Engelli kardeşlerimizin engellerini görmüyor, karşılaştıkları engelleri de ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak engelli dostu bir şehir oluşturmaya ve engelli bireylerin önündeki engelleri kaldırmaya çaba gösteriyoruz. Unutmamalıyız ki, sağlıklı her birey birer engelli adayıdır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm engelli kardeşlerimizin bu anlamlı günlerini kutlarken, aileleriyle birlikte kolay ve engelsiz bir yaşam dileyerek, saygılar sunuyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnternet yayınlarına denetim geldi
İnternet yayınlarına denetim geldi
Salıpazarı heyetinden Bakan Demircan'a ziyaret
Salıpazarı heyetinden Bakan Demircan'a ziyaret