Advert
Advert Advert

Ulaşım Dairesi Başkanlığı Bafra’da

Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı,20Aralık 2017Çarşamba günü Bafra Şoförler Odasında ulaşım aktörleri ile bir araya geldi.

Ulaşım Dairesi Başkanlığı Bafra’da
Ulaşım Dairesi Başkanlığı Bafra’da Yalçın Karataş
Advert

Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Kadir Gürkan ve Ulaşım Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlerinin katılımı ile gerçekleşen ziyaretteBafra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Metin Genççakır, Kooperatifler, Derneklerin Başkan ve Üyelerikatıldı.

Ziyarette Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi tarafından kabul edilerek geçtiğimiz ay yürürlüğe giren yönetmelikler ve Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Ulaşım Ana Planı çalışmaları ve yol haritaları hakkında da görüşmeler yapıldı.

GENÇÇAKIR BAŞKAN YILMAZ’A TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaret ile ilgili bilgi veren Bafra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Metin Genççakır, “Bugün Odamızda Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekibini misafir ettik. Hem yeni yürürlüğe giren yönetmelikler hemde yapılan ulaşım ana planı çalışmaları hakkında konuştuk ve bilgi aldık. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ekibi yaşadığımız sorun ve önerileri daha öncede birçok kez bizleri ziyaret ederek yerinde dinlediler. Şoförler ve Otomobilciler Odası yönetimi olarak bizim amacımız esnafımızın rahat ve huzurlu yaşaması ile birlikte halkadaha iyi bir hizmet vermektedir. Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ekibi ile birçok konuda istişare ederek sorunlarımıza çözüm buluyoruz ve bulmaya çalışıyoruz. Bir işi yerinde görüp, yerinde çözmek çok güzel birşey. Samsun için özveri ile çalışan böyle güzel ekipler olduğu sürece sadece Bafra ve Samsun’da değil ülkemizin her tarafında gelecekte daha güzel günler göreceğimize ve çocuklarımıza daha güzel yarınlar bırakacağımıza inanıyorum. Başta Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yusuf Ziya Yılmaz olmak üzere bütün ulaşım ekibine Bafra Şoförler Odası ve şoför esnafı olarak teşekkür ediyorum.”dedi.

GÜRKAN,SÜRDÜRÜLEBİLİR ULAŞIM İÇİN ŞOFÖR ESNAFIMIZLA BİRLİKTEYİZ

Konu ile ilgili bilgi veren Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Kadir Gürkan;“Yaklaşık bir yıl önce kalıcı çözümler getirebilmek için tüm ilçelerimizi ziyaret etmiş ve sorunları yerinde dinlemiştik. Tüm ilçelerimizdekiöneri ve çözüm yolları genelde aynı yöndeydi. Ulaşım Dairesi Başkanlığı olarak Samsun’ daki tüm aktörlerin katkısı ile hazırladığımız ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi tarafından kabul edilerek geçtiğimiz ay yürürlüğe giren yönetmelikler ile bu sorunların birçoğunu ortadan kaldırdık. Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak amacımız halkımızın hem güvenli hemde konforlu bir ulaşım almasını sağlamak. Ulusal mevzuata uygun şekilde hazırlanarak uygulamaya giren yeni yönetmelikleri, Bafra’daulaşım hizmetinin halka en güvenli ve düzenli şekilde aktarılmasını sağlayan ulaşım aktörlerine anlatarak bu konuda daha detaylı şekilde bilgilenmelerini de sağladık.” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Çarşamba engelliler için ayrıcalıklı bir şehir'
'Çarşamba engelliler için ayrıcalıklı bir şehir'
Ferrero Stefano Gaglıasso Borsa Meclisi'nde konuştu
Ferrero Stefano Gaglıasso Borsa Meclisi'nde konuştu