Advert
Advert

Emine Kaymak şehit ailelerini ziyaret etti

Samsun Valisi Osman Kaymak’ın Eşi Emine Kaymak Atakum ilçesindeki şehit ailelerini ziyaret etti.

Emine Kaymak şehit ailelerini ziyaret etti
Emine Kaymak şehit ailelerini ziyaret etti Yalçın Karataş

Samsun Valisi Osman Kaymak’ın Eşi Emine Kaymak beraberinde, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Üstün’ün eşi Yüksel Üstün, Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı’nın eşi Gülçin Nazlı, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’un eşi Azize Yavuz ve İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu’nun eşi Çiğdem Ağaoğlu ile birlikte Atakum ilçesindeki şehit ailelerini ziyaret etti.

Vali Osman Kaymak’ın Eşi Emine Kaymak ve beraberindekiler, Hakkari ilinde vatani görevini yaparken 2012 yılında tarihinde şehit düşen Umut Bulut ve Fikret Özer, Van ilinde vatani görevini yaparken 2005 yılında şehit düşen Korhan Ekiz, İzmir ilinde 2010 yılında meydana gelen uçak kazasında şehit olan Tunç Fidaner, ve Şırnak ilinde vatani görevini yaparken bu yıl şehit düşen Abdulmuttalip Kesikbaş’ın  ailelerini ziyaret etti. 
Ziyaretlerinde şehit ailelerine taziye dileklerinde bulunan Vali Osman Kaymak’ın Eşi Emine Kaymak "Şehitlerimizin aileleri de şehitlerimizin manevi hatıraları bizlere emanettir. Bu vatan onlara minnettardır ve bizler de her zaman ailelerimizin yanındayız."dedi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı
‘Önemli hizmetleri hayata geçireceğiz’
‘Önemli hizmetleri hayata geçireceğiz’