Advert
Advert

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanlığını Apaydın yürütecek

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu kuruldu. Türkiye'nin tanınmış ve bilinen yüzlerinin de olduğu platformun başkanlığına ise TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın getirildi.

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanlığını Apaydın yürütecek
Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanlığını Apaydın yürütecek Yalçın Karataş

BAŞKANLIĞINI APAYDIN YAPACAK

"Ben Samsun’u ve Samsun Halkını gördüğüm zaman, memlekete ve millete ait bütün düşünce ve kararlarımın yerine getirilebileceğine dair bir defa daha kuvvetle inanmıştım. Samsun’luların hal ve durumlarında gördüğüm gözlerinden okuduğum vatanseverlik ve fedakarlık; Ümit ve tasavvurlarımı olumlu bir inanca götürmeye yetmişti..." sözünün hatırlatılarak basına yapılan yazılı açıklama da;'Samsunlulardaki birlik ve beraberlik ruhu ile Samsun sivil toplum Kuruluşları Platformu oluşturuldu.' denildi.

SAMSUN İÇİN BERABER YÜRÜNECEK
Başkanlığını Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Genel Başkanı Fevzi Apaydın'ın yaptığı Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu açıklamalarına şöyle devam etti;'Samsun'a ve Samsunlulara sahip çıkmak, Samsunlu bürokratlar, iş adamları ve sanayicileri ile birlikte yürüyerek, güneşin doğduğu, kurtuluş mücadelesinin başladığı Samsun'u ileriye taşımak, ülkemizin her yerinde yaşayan Samsunlu hemşehrilerimizi bir çatı altında toplamak. Sizler de Samsun için mücadeleye var mısısınız? Her şey samsun için'

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın başkan apaydın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu'da maden ocağında göçük
Bolu'da maden ocağında göçük
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı