Advert
Advert

Erhan Usta hamsi şölenine katıldı

Samsun Milletvekili ve Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erhan USTA Ankara Karadenizliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğinin düzenlemiş olduğu hamsi şölenine katıldı.

Erhan Usta hamsi şölenine katıldı
Erhan Usta hamsi şölenine katıldı Yalçın Karataş

Şölene Usta’nın yanı sıra MHP Ankara Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri Erkan Haberal ve MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ da katıldı.

Etkinlikte Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’nın standını gezen Usta, Zihinsel Engelli çocuklarla sohbet etti ve resimler çektirdi. Burada konuşan Usta, “Bana göre asıl engel insanların kalbindedir. Ben burada pırıl pırıl bakan, yüreği sevgi dolu bireyler görüyorum. Allah gülen yüzlerinizi hiç soldurmasın.” dedi.

Daha sonra hamsi pişirmeye geçen Usta, ”Bende bir Karadenizli olarak bu tür etkinliklerin yöremizin değerlerini daha iyi yansıttığını düşünüyorum. Aranızda olmaktan ve bu beraberliğe tanık olmaktan çok mutluyum. Bizi burada ağırlayan başta Ankara Karadenizliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Genel Başkanı Cemal Abdülsemet Durmuş olmak üzere, tüm dernek yönetimine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. “ dedi.

Hamsi pişirdikten sonra folklor ekibini izleyen Usta ekiple ve vatandaşlarla resim çektirdikten sonra alandan ayrıldı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu'da maden ocağında göçük
Bolu'da maden ocağında göçük
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı