Advert
Advert Advert

Kadın patronlar Samsun’da buluşacak

Bir bankanın, kadın patronlara ulaşarak potansiyellerini açığa çıkarabilmelerine destek olmak amacıyla başlattığı TEB Kadın Akademisi, 26 Aralık Salı günü Samsun’da düzenlenecek. TEB ev sahipliğinde düzenlenecek etkinlik Samsun Anemon Otel’de gerçekleşecek.

Kadın patronlar Samsun’da buluşacak
Kadın patronlar Samsun’da buluşacak Yalçın Karataş

Bir banka tarafından düzenlenen, Kadın Bankacılığı ile kadın patronları desteklemek ve iş hayatındaki varlıklarını güçlendirmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. TEB’in kadın patronların işlerini geliştirmeye yönelik bilgi ihtiyacını karşılama ve onları ilham veren başarılı iş kadınlarıyla bir araya getirme hedefiyle başlattığı Kadın Akademisi’nin yeni etkinliği 26 Aralık Salı günü Samsun Anemon Otel’de gerçekleşecek.

TEB ev sahipliğinde düzenlenecek etkinlik, ActionCOACH Türkiye İşletme Koçu Ayşegül Akşak’ın “Nakit Akışınızı İyi Yönetmenin İpuçları“ başlıklı eğitimi ile devam edecek.

Kadın patronlara yönelik ürün ve hizmetler

TEB, Kadın Bankacılığı ile işletmelerini büyütebilmeleri için gereken finansman desteği, bilgiye ulaşma, yeni pazarlara erişim, networking kurma gibi kilit konularda kadın patronlara özel eğitim, danışmanlık ve mentorluk alma olanakları sunuyor. Bu sayede kadın patronlara iş hayatının çeşitli alanlarında karşılaştıkları engelleri aşmaları konusunda bütünlüklü bir destek veren TEB, kadın patronların global dünya ile rekabet edebilecek seviyeye ulaşması ve istikrarlı bir büyüme elde edebilmeleri için finansmana erişimlerini de kolaylaştırıyor.

Bu yönde maddi teminatsız kredi ve özel finansman paketleri geliştiren TEB, Kadın Patrona Özel EBRD Kredisi, KGF Kadın Patron Destek Kredisi, Altın Teminatlı Kredi, Kadın Bankacılığı Masraf Paketi, Kadın Bankacılığı Ürün Paketi gibi avantajlı bankacılık hizmetlerinin biraraya getirildiği özel masraf paketleri sunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Potada üzüldük 56-66
Potada üzüldük 56-66
Sultanlarımız evinde mutlu 3-0
Sultanlarımız evinde mutlu 3-0