Advert
Advert Advert

Başkan Togar: ‘İlçemizin geleceğine birlikte karar veriyoruz’

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, her hafta haftanın ilk iş gününe çözüm merkezinde düzenlenen halk günlerinde vatandaşlar ile bir araya gelerek ilçeyle alakalı istişareler yapmaya devam ediyor.

Başkan Togar: ‘İlçemizin geleceğine birlikte karar veriyoruz’
Başkan Togar: ‘İlçemizin geleceğine birlikte karar veriyoruz’

İlçenin geleceğine ilçe halkıyla birlikte karar vermeyi sürdürdüklerini ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Vatandaşlarımızın gücü ve desteğiyle üstlenmiş olduğumuz her anı hizmetlerle dolu görevimizin 45. ayını geride bıraktık. Geçmişe baktığımızda kısa süre zarfında ilçemizde gerçek manada değişim ve gelişim atakları ile bezeli Tekkeköy’ü adım adım inşa ettiğimizi herkes görüyor. Şimdi daha çok çalışacağımız ve daha çok projeler üreterek hayata geçirebileceğimiz yeni bir yıla giriyoruz. Beklenenin kat kat üstünde sürdürdüğümüz çalışmalarımıza yeni alanlar ekleyerek 2018 yılını vatandaşlarımızın gücü ve desteği ile hizmette sınır tanımayan bir boyuta getireceğiz. 2018 yılı Tekkeköy tarihinin en büyük, en köklü hizmetlerinin, yatırımlarının, çalışmalarının ve projelerinin hayata geçeceği bir hizmet yılı olacak” dedi.

Başarının sırrı diyalog

Başarının sırrının ilçe halkı ile diyalog ve istişarelere bağlı olduğuna değinen Başkan Togar, “Yalnız ve etrafa kulaklarını tıkayan bir yönetimin başarılı olması mümkün değildir. Bizler göreve geldiğimiz ilk günden itibaren hep halkımız ile iç içe olmaya özen gösterdik. Bu gün bölgenin en hızlı gelişen, değişen ve büyüyen ilçesini işte bu felsefe çerçevesinde oluşturduk. Her hafta pazartesi günleri belediyemiz çözüm merkezinde düzenlediğimiz halk günlerimizde vatandaşlarımız ile bir araya gelerek onlara kulak veriyoruz. Hem bireysel hem de tüm ilçeyi ilgilendiren talep ve sorunları etraflıca konuşup çözüm yollarını yine birlikte buluyoruz. Belediye Başkan yardımcılarımızın da hazır bulunduğu halk günlerinde talepler ve sorunlar anında gerekli birimlere iletilerek çözüme kavuşturuluyor. Rabbim bizlere bu görevi layık gören halkımıza bizleri mahcup etmesin” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'un yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oldu
Samsun'un yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oldu
 Marka ve Patent Başvurusunda Büyük Artış
Marka ve Patent Başvurusunda Büyük Artış