Advert
Advert

Başkan Şahin’in okullara ziyaretleri aralıksız devam ediyor

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’in okullara ziyaretleri devam ediyor.

Başkan Şahin’in okullara ziyaretleri aralıksız devam ediyor
Başkan Şahin’in okullara ziyaretleri aralıksız devam ediyor Yalçın Karataş

Başkan Şahin, son olarak Bafra İmam Hatip Ortaokulu ve Fatma Aliye Anaokulu’nu ziyaret etti. Başkan Şahin’i İmam Hatip Ortaokulu ziyaretinde müdür Şerafettin Çakır karşıladı. Başkan Şahin Güzel Kuran-ı Kerim yarışmasında 1.olan okul öğrencisi Ümmü Gülsüm Teksak’a hediye verdi ve öğretmenler odasında öğretmenler ile sohbet etti.

Başkan Şahin daha sonra Fatma Aliye Anaokulu’nun düzenlediği hikaye okuma etkinliğine katıldı. Başkan Şahin’i okul müdürü Beyazıt Yıldırım karşıladı. Başkan öğrencilerle sohbet etti ve öğrencilerle etkinlikte buluştu.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ziyaretler ile ilgili olarak şunları söyledi: “Çocuklarımız yarınlarımız ve geleceğimiz,  öğretmenlerimiz ise onları yarınlara hazırlayan ve nesillerimizi yetiştiren eğitim emekçilerimizdir. Her fırsatta okullarımızı ziyaret ediyor, bu değerlerimizle bir ve beraber oluyorum. Yaptıkları tüm etkinliklere destek oluyor ve taleplerini karşılıyoruz. Bu anlayışımızı devam ettireceğiz. Hep birlikte Bafra’mızı Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey’in hedef gösterdiği Cumhuriyetimizin 100.kuruluş yılı olan 2023 yılına hazırlayacağız. Çocuklarımızın daha iyi hazırlanması için Bafra Belediyesi olarak Bilgi ve Teknoloji Evi kuruyoruz. Çalışmalarına başlandı. İnşallah en kısa zamanda hayata geçireceğiz.“ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı
Başkan Sarıcaoğlu'ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı
‘Önemli hizmetleri hayata geçireceğiz’
‘Önemli hizmetleri hayata geçireceğiz’