Advert
Advert Advert

Samsunspor'a 1 milyon 700 bin tl toplandı

Samsun Valiliği Samsunspor'un maddi sıkıntılarını gidermek için başlattığı yardım kampanyasında bugüne kadar 1 milyon 700 bin tl toplandı.

Samsunspor'a 1 milyon 700 bin tl toplandı
Samsunspor'a 1 milyon 700 bin tl toplandı Yalçın Karataş

Samsun Valiliği yardım ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada;"

Samsunspor’a gönül vermiş vatandaşlarımızın Samsunspor’a destek olması amacıyla, Valiliğimiz öncülüğünde 05/01/2018 tarihinde başlattığımız yardım kampanyasına gösterilen hassasiyete teşekkür ediyoruz.

Açılan yardım hesabında, bugüne kadar 1 Milyon 700 bin TL yardım yapıldığı ve rakamların artarak devam ettiği görülmüştür.

Toplanan yardım neticesinde; Teknik Direktör Engin İpekoğu’na ve futbolculardan Samed, Muhammet, Oğuz, Göksu, Gökay, Furkan, Ahmet Cebe, Ahmet Burak, Ercan ve Erkam’a ödeme yapılmıştır.

Pazartesi günü tüm futbolculara ve personele tamamen ödeme yapılacak olup, Salı gününden itibaren transfer tahtasının açılımı için çalışılacaktır. Futbolcularımızın kalan paralarının ödenmesi ve transfer tahtasının açılabilmesi için acil olarak kamu kurum ve kuruluşlarımızı, işadamlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı, Samsunsporlu taraftar camiasını ve tüm Samsunluları bir kez daha duyarlı olmaya davet ediyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.'

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Potada üzüldük 56-66
Potada üzüldük 56-66
Sultanlarımız evinde mutlu 3-0
Sultanlarımız evinde mutlu 3-0