Advert
Advert Advert Advert

Başkan Şahin, Yol Çakıllama Çalışmalarını İnceledi

Bafra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol bakım-onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Fen İşleri ekipleri bu kapsamda Yeşilyazı ve Kuşçular mahallelerinde yol çakıllaması yaparak yolları su birikintilerinden ve çamurdan kurtarıyor.

 Başkan Şahin, Yol Çakıllama Çalışmalarını İnceledi
 Başkan Şahin, Yol Çakıllama Çalışmalarını İnceledi Yalçın Karataş

Ekipler Örencik Mahallesinde de çalışmalara başladı. Bu çalışmalar diğer mahallelerde ki sorunlu olan yerlerde de program dâhilinde sürecek.

Çalışmaları incelemek için başkan yardımcısı Hüseyin Çamaş ve Fen İşleri Müdürü Hüseyin Özdamar ile mahalleleri ziyaret eden Belediye Başkanı Zihni Şahin, buralarda vatandaşlarla sohbet etti.

Çalışmalarla ilgili konuşan Belediye Başkanı Zihni Şahin; "İlçemizde ulaşımla ilgili çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Bütün mahallelerimizde bu konuda muhakkak bir çalışmamız oldu ve olmaya devam edecek. Kış şartları nedeni ile zarar gören, su birikintileri ve çamur olan yollarımızda greyderlerimiz silme işlemi yapıyor. Ardından da çakıllama ve tesviye yapıyoruz.

Çalışmalarımız ilçemizin genelinde belirlediğimiz program dâhilinde devam edecek. Bugün de bu çalışmaları ekibimizle ziyaret ederek incelemede bulunduk. Ekiplerimize çalışmalarından dolayı, mahalle sakinlerimize de anlayışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu arada ziyaretlerimiz esnasında vatandaşlarımızın da sorunlarını dinliyor onlarla sohbet ediyoruz” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Canik'te hanım konakları dolu dolu
Canik'te hanım konakları dolu dolu
Büyük Anadolu Hastaneleri'nden 'Menisküs yırtıkları' uyarısı
Büyük Anadolu Hastaneleri'nden 'Menisküs yırtıkları' uyarısı