Advert
Advert Advert Advert

AK Parti Atakum'dan köy okullarına sıcak dokunuş

AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı'nın sosyal sorumluluk projesi kapsamında Bitlis'in Güroymak İlçesi’ndeki Tahtalı Köyü ve Yazıkonak Köyü ilkokullarında eğitim gören öğrencilere yardım gerçekleştirdi.

AK Parti Atakum'dan köy okullarına sıcak dokunuş
AK Parti Atakum'dan köy okullarına sıcak dokunuş Yalçın Karataş
Kış mevsiminin en hissedilen şu günlerinde Bitlisli minik öğrencilere, hediyelerini AK Parti Atakum İlçe Başkanı Av.Haluk Köksoy, Atakum Teşkilat Başkanı Can İsmail Altakan ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Cemile Diktaş sunmuşlardır. Samsun “Umut Eli” Projesinin Bitlise giden ekibini, Bitlis AK Parti Güroymak İlçe Başkanı Öztürk Uğiş karşılayarak, okullarda hediyelerin dağıtımında katılım sağlamıştır.
 

Ak Parti Atakum İlçe Başkanı Av. Haluk Köksoy, “Atakum olarak Kapsamlı bir çalışma yaptık ve bir kıvılcım başlattık. Hazırladığımız proje kapsamında 2 köy okulunda eğitim gören çocuklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda malzemeleri sahiplerine teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. öğrencilerimizin gözlerindeki ışıltıyı gördük ve çok duygulu anlar yaşadık. Çünkü zor şartlarda bu karda kışta çocuklarımız eğitim görüyorlar. Bizde elimizden geldiğince yanlarında olmaya çalışıyoruz.  Hiçbir şey geleceğin fidanları çocuklarımızı mutlu etmek kadar haz veremez. Abileri ve ablalaları olarak hayatlarında onlara güzel bir anı bırakmak istedik. Yüzlerinde tebessüm oluşturabildiysek ne mutlu bize. Bu memleketin onlara ihtiyacı var” dedi.
 


Köksoy, ayrıca gerçekleştirdikleri projeye katkı sağlayan Atakum ilçe teşkilat başkanı Can İsmail Altakan ve sivil toplum ve halkla ilişkiler başkanı Cemile Diktaş`a, İnsanları anlamak insanlara yardım etmek genel vazifemiz, bu şekilde bir şeyleri değiştirmeye ya da birilerinin hayatında izler bırakmaya çalışıyoruz anlayışı doğrultusunda teşekkür etti.
 
 
samsun haber ak parti atakum ilçe başkanlığı atakum haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fındıkta bilinçli budamayı öğrendiler
Fındıkta bilinçli budamayı öğrendiler
Canik'te hanım konakları dolu dolu
Canik'te hanım konakları dolu dolu