Advert

16 Uluslararası Öğrenci OMÜ ile Tanıştı

2017-2018 Bahar yarıyılı Erasmus Programı ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) ailesine katılan 16 uluslararası öğrenciye oryantasyon programı düzenlendi.

16 Uluslararası Öğrenci OMÜ ile Tanıştı
16 Uluslararası Öğrenci OMÜ ile Tanıştı Yalçın Karataş
Advert

OMTEL Otel’de gerçekleşen oryantasyonu, OMÜ Uluslararası İlişkiler Birimi Uluslararası Öğrenci Ofisi’nden Erasmus Gelen Öğrenci Sorumlusu Betül Yıldırım verdi. Yıldırım; İspanya, Almanya, Rusya, Yunanistan, Ukrayna ve Litvanya’dan gelen öğrencilere, Samsun’u ve OMÜ’yü tüm yönleriyle tanıttığı bir sunum gerçekleştirdi. Öğrencilere kampüs ve tüm fakülteler hakkında bilgi veren Yıldırım onların kendine yönelttiği soruları da tek tek yanıtladı.

Sunum sonrası OMTEL Otel’de hep birlikte yemek yiyip, sohbet eden uluslararası öğrenciler ve Uluslararası Öğrenci Ofisi sorumluları daha sonra kampüs turu yaparak fakülteleri yakından görme şansı buldular.

Şehir gezisine de çıkarılan öğrenciler Amisos Tepesi ve Amisos Köyü’nü gezdiler. Hep birlikte keyifli bir gün geçiren öğrenciler son olarak Kent Müzesi’ni gezerek şehrin geçmişine ve bugününe de tanıklık etmiş oldular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Can Çevik son saniyede uçurdu 73-70
Deniz Can Çevik son saniyede uçurdu 73-70
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek