Advert
Advert

'Sağlığa en büyük katkıyı kadınlar yapıyor'

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" dolayısıyla Çiftlik ve Meydan Hastaneleri’nde Hastane yönetimi çalışan, hasta olarak yatan ve tedavi amaçlı gelen kadınları ziyaret ederek, karanfil dağıttı.

'Sağlığa en büyük katkıyı kadınlar yapıyor'
'Sağlığa en büyük katkıyı kadınlar yapıyor' Yalçın Karataş
Advert
Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri idari personeli ve çalışanları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü düzenlediği etkinlikle kutladı.
Hastanelerin Çiftlik ve Meydan Hastaneleri’nde açılan stantlarda Hastane yönetimi çalışan, hasta olarak yatan ve tedavi amaçlı gelen kadınları ziyaret ederek, karanfil dağıtan görevliler, kadınların "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" kutlarayarak, sağlıklı günler dileklerini iletti.
 
Varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınların Kadınlar Gününü kutlayan Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Güner Armutlu, "Sevgiyi, fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlar, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır.
Kadın yani yeri gelince bir anne, yeri gelince bir eş olarak her zaman ailesine ve topluma önemli katkılar sağlamaktadır. Hayatın her alanında etkin bir şekilde yer alan kadınlar, başarının arkasındaki kişidir.
Ülkemizin sağlıkta örnek ülkeler arasına girmesinde en büyük katkıyı yapan çalışanlarımızın büyük kısmı kadınlarımızdan oluşmaktadır.
Sadece birer sağlık çalışanı değil, yeri geldiğinde, bir anne, bir abla, bir kardeş olup insanımıza fedakarca hizmet vermektedir.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınların “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim" diyerek sözlerine son verdi.
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Prostat kanserinin önemi nedir?
Prostat kanserinin önemi nedir?
Bel fıtığı tedavisi korkulu rüyanız olmasın!
Bel fıtığı tedavisi korkulu rüyanız olmasın!