Advert

Ayvacıklılar hem okudu, hem yürüdü!

Ayvacık Kaymakamlığı ve Ayvacık Belediyesi tarafından düzenlenen Afrin şehitleri ile “Samsun İçin Okuma Vakti” Projesi kapsamında bu gün Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi önünde toplanarak İlçe Kent Meydanına kadar yürüyüş düzenlendi.

Ayvacıklılar hem okudu, hem yürüdü!
Ayvacıklılar hem okudu, hem yürüdü! Yalçın Karataş
Advert
Şehitler için duaya, Ayvacık İçin Okumaya sloganı ile düzenlenen Kent Meydanındaki programa İlçe Kaymakamı Kemal Ülkü başta olmak üzere Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, İlçe Jandarma Komutanı Çağatay Büyükada, İlçe Emniyet Amiri Yahya Babayiğit, Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Gökçe, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Birim Müdürleri, İlçe Kamu Kurum ve Kuruluşları Müdürleri, Öğretmenler, öğrenciler, Sivil Toplum Kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
           Program Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’e yönelik gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatın da şehit düşen Mehmetçiklere Kuran okunarak dua edilmesi ile başladı. Ardından Samsun Valiliğinin başlattığı Samsun İçin okuma Vakti projesi kapsamında kitaplarını alıp meydanı dolduran binlerce kişinin kitap okuması ile devam etti. 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Can Çevik son saniyede uçurdu 73-70
Deniz Can Çevik son saniyede uçurdu 73-70
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek