Advert

Kurbağa Öyküleri müzikali Samsun'da kapalı gişe oynuyor!

Bir Brodway Çocuk Müzikali olan ‘Kurbağa Öyküleri’ Mart ayında 3 temsil gerçekleştirecek. Kapalı gişe oynayan ‘Kurbağa Öyküleri’, derin bir dostlukla birbirine bağlı iki yakın arkadaşın öyküsünü anlatıyor.

Kurbağa Öyküleri müzikali Samsun'da kapalı gişe oynuyor!
Kurbağa Öyküleri müzikali Samsun'da kapalı gişe oynuyor! Yalçın Karataş
Advert

Müzik yönetmenliğini Çelik Kasapoğlu, rejisörlüğünü Şahan Gürkan’ın üstlendiği eser 13-14-15 Mart 2018 tarihlerinde sahnelenecek. Kurbağa Öyküleri müzikali; Amerikalı yazar ve illüstratör Arnord Lobel’in ünlü ‘Frog and Toad Stories’ adlı resimli çocuk kitabından derlenen öyküleri anlatılıyor. Biri kara, biri su kurbağası iki arkadaşın, başlarından geçen eğlenceli maceraların anlatıldığı hikâyeler; yalnızlık, kıskançlık, iradesizlik, sabırsızlık gibi duyguları ele alırken, dostlukları sayesinde yaşadıkları dertlerin üstesinden nasıl geldiklerini anlatıyor. 

Orijinal adı ‘A Year With Frog and Toad’ olan müzikal, Robert ve Willie Reale kardeşlerin sahneye uyarladığı; dünyanın en prestijli tiyatro ödüllerinden  ‘Tony Ödülleri’ne 3 kez aday olmuştur. Eser; yıllarca Broadway’de kapalı gişe oynadıktan sonra Türkiye’de ilk kez Samsun Devlet Opera ve Balesi tarafından sahnelenecek. Müzikalin dekorları Hakkı Kandır, kostüm tasarımı Aydan Çınar, ışık ise Oğuz Murat Yılmaz’a ait. 

Biletleri bir ay önceden tükenen müzikalin temsilleri 13-14-15 Mart 2018 tarihlerinde Samsun Devlet Opera ve Balesi Aydın Gün salonunda sahnelenecektir. Bilet bilgileri SAMDOB gişeden edinilebilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deniz Can Çevik son saniyede uçurdu 73-70
Deniz Can Çevik son saniyede uçurdu 73-70
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek