Advert
Advert

Arsin OSB'den Arsin Belediyesi’ne vinç

Arsin Belediyesi ve Organize Sanayi Bölgesi işbirliğinde yeni bir adım daha atıldı. Arsin OSB, Arsin Belediyesi’ne Eklemli Platformlu Kamyonu olarak adlandırılan vinçi bedelsiz olarak devretti.

Arsin OSB'den Arsin Belediyesi’ne vinç
Arsin OSB'den Arsin Belediyesi’ne vinç Yalçın Karataş
Advert

Arsin OSB Başkanı Erkut Çelebi, “Arsin Belediyesi ile birçok alanda ortak çalışıyoruz. Başkanımız Dr. Erdem Şen, sanayiciye her alanda destek oluyor. Bu araç belediyemizin halka hizmetinde önemli katkı sağlayacaktır. OSB bünyesinde OSB bünyesindeki itfaiye sorunumuzu Büyükşehir Belediye başkanımız Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Arsin belediye başkanımız Dr. Erdem Şen’in destekleriyle çözdük. Önemli bir sorun böylece ortadan kalktı. Doğal gaz iki ay içinde gelecek ve OSB’de sanayicilerimiz rahat bir nefes alacak.” dedi

Arsin Belediye Başkanı Dr. Erdem Şen ise “OSB ve Belediye birlikte çalışıyoruz. Araç parkımıza takviyesi için Arsin OSB yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. İhtiyacımız olan bir araçtı. OSB’de itfaiye konusu çözüldü. Doğal gaz tam gaz devam ediyor. OSB ye her türlü desteğimizi belediye olarak her daim vereceğiz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
Salıpazarı'nda Çiftçiye Büyük Destek
F-16 kazasına Genelkurmay'dan açıklama
F-16 kazasına Genelkurmay'dan açıklama