Advert

Tekkeköy Belediyesi'ne yeni kurumsal logo

Samsun Haber - Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar belediyenin yeni kurumsal logosunu düzenlenen basın toplantısında kamuoyuna tanıttı.

Tekkeköy Belediyesi'ne yeni kurumsal logo
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Samsun'da görev yapan yazılı, görsel ve internet medya temsilcileri ile Sevgi Tekkesi'nde biraraya geldi.

İlçenin tanıtımına da büyük katkı sağlayacağı düşünülen yeni kurumsal logo Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar tarafından tanıtımı yapıldı.
 

Yükselen bir değer ve örnek bir ilçe olma yolunda yürütülen çalışmalara son sürat devam ettiklerini belirten Başkan Togar, "Çevreyi ve Doğayı Koruyarak, Yaşam Kalitesini Sürekli Arttırıp, Eğitim Seviyesini Yükselterek Tekkeköy’ü Turizm, Kültür ve Sanayide Cazibe Merkezi Haline Dönüştürmek adına yaptığımız çalışmaların tanıtımına daha iyi katkı sağlayacak olan kurumsal logomuzun hayırlı olmasını temenni ediyorum. Logomuzda bulunan her rengin bir simgesi var. 
Tekkeköy'ün geçmişten gelen değerlerini, kültürel zenginliğini, tarihi mekanları, dokularını, arkeolojik alanlarını koruyarak ve bu anlayışımızı prestijli projelerimizle destekleyerek her alanda güçlü ve vizyonu olan, ülkemizin tarih ve turizm açısından en önemli yerleşim yeri olması adına inşallah ilçemizi önce Samsun'umuza sonra tüm Türkiye'ye tanıtmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz." dedi.
 

Başkan Togar daha sonra yeni kurulsal logonun kullanılacağı alanlarla ilgili olarak yapılan görselleri basın mensuplarına tanıttı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bafra Belediyesi Kitap Fuarı'na büyük ilgi
Bafra Belediyesi Kitap Fuarı'na büyük ilgi
Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği Büyükşehir'de
Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği Büyükşehir'de