Kılıçdaroğlu konuşmasın!

Bunu ben söylemiyorum...

Sokaktaki vatandaş söylüyor...

Kiminle konuşsam, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun referandum sürecinde konuşmamasından yana...

Çünkü daha neye hayır dediğinin farkında bile değil ki, vatandaşa ne anlatacak!

Ne diyordu sayın Kılıçdaroğlu radyo programında; 

"Yeni modeli kurduk. Halk seçti cumhurbaşkanını... Başbakan da başkası oldu. Cumhurbaşkanı başka bir partinin genel başkanı, başbakan başka bir partinin genel başkanı... Asıl kavga o zaman çıkacak. Niye bunu söylemiyolar millete, neden bu anlatılmıyor millete?".

Kusura bakmayın ama böyle rezillik olamaz, koskaca ana muhalefet partisinin bir genel başkanı daha neye hayır dediği bir sistem üzerinde böyle bir hataya düşemez, diyeceksiniz ki insanlık hali herşey olabilir.

Yapmayın, etmeyin böyle bir hatayı 5 yaşındaki çocuk bile yapmaz...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan boşa demiyor, "Bu zata 5 tane koyun verin, 5 tane keçi verin kaybeder geri gelir. " bu söz bile az bence. 

CHP'ye yerel de baktığımız zaman Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, il başkanlığı koltuğuna oturduğu günden itibaren iyi bir muhalefetlik yaptığını görmekteyim, maşallah kendisi her gün gazetelerde, her gün gündem de çırpınıyor ben burdayım diye...

Sayın Kılıçdaroğlu bence gelsin ondan ders alsın, bugüne kadar gaf yaptığını görmedim. 

Neyse herkesin görüşüne saygımız var, ister evet, isterse hayır deyin fakat gelin önce sistem neleri getiriyor düzgün bir şekilde öğrenelim, kulaktan dolma bilgilerle değil, gerçekleri gösteren bir kaynaktan öğrenelim. 

Şimdi ben size burdan yalan bir söz söylesem Samsun'un her köşesinde bu konuşulur, onun için doğru bilgiyi öğrenmek geleceğimiz açısından çok önemli. 

Kalın sağlıcakla...

YORUM EKLE

banner4