Nazlı Çelik Samsun'a geliyor!

Star TV Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin (OMÜ) davetlisi olarak Samsun’a geliyor.

banner120
Nazlı Çelik Samsun'a geliyor!

OMÜ’de iki ayda bir düzenlenen Ondokuz Mayıs Söyleşileri'nin bu ayki konusu "Medya". Bu kapsamda organize edilen söyleşiye Üniversitenin davetlisi olarak Star TV Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik katılacak.  

En iyi kadın haber spikeri olarak Türkiye’nin en prestijli onlarca ödüle layık görülen, kimi zaman komandolarla 2850 rakımlı Kato dağında operasyonda, kimi zaman Mehmetçikle Dağlıca’da, kimi zaman Hakkari’nin dağlarında güvenlik güçlerinin yanında olan Nazlı Çelik, muhabirlikle başlayan ve haber genel yayın yönetmenliğine kadar uzanan başarılarla dolu 20 yıllık haber macerasını ve ekranda anlatamadıklarını yüz yüze paylaşmak üzere OMÜ’ye gelecek.

Ücretsiz olan ve yoğun bir katılımın olması beklenen etkinlikte Nazlı Çelik, seyircilerin sorularını da yanıtlayacak. Ziyaret ile Nazlı Çelik ilk kez Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencileri ve Samsunlularla bir araya gelmiş olacak.

“Nazlı Çelik ile Haberin Ötesi” adını taşıyan söyleşi etkinliği 21 Nisan 2018 Cumartesi günü saat 13:00’de OMÜ Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde (Kurupelit Merkez Kampüs) gerçekleştirilecek. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4