Paramparça dizisinde Selma geldi Dengeler değişti

Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban, Barış Falay ve Mine Tugay’ın paylaştığı ‘Paramparça’nın, dün akşam (17 Ekim) yayınlanan 76’ncı bölümü de heyecan dolu gelişmelere sahne oldu.

Paramparça dizisinde Selma geldi Dengeler değişti

Cihan’ın teknesini havaya uçurup, bir çocuğun ölümüne sebep olmakla suçlanan Harun, ifadesini verdikten sonra serbest kaldı. Kendisini ihbar edenin Ozan olduğunu öğrenince de büyük bir şakınlık yaşadı. Dilara, Harun’dan Maide Hanım’ı ihbar etmesini istedi.

Dilara’nın bu konudaki kararlılığını gören Harun, Maide Hanım’ı ihbar etti. Cansu’ya motosiklet çarptı. Burhan Bey’in hastaneye yetiştirdiği Cansu’nun hastalığıyla ilgili endişeler, burada yeniden su yüzüne çıktı. Maide Hanım ve Burhan Bey, Cihan’a karşı birleşti. Hazal, Cansu’lara gitti. Geçmişin kırgınlıklarını unutan iki kardeş sevgiyle ve hasretle birbirlerine sarıldı. Mithat ile Hazal arasındaki duygusal yakınlaşma daha da arttı. Selma, Cihan’ın karşısına çıktı, Harun’un kocasının hayatını mahvettiğini söyledi ve onu bitirmek için işbirliği teklifinde bulundu. Cihan, Selma’ya güvenmedi. Selma bu kez, Harun’un ofisine gitti, Cihan’ın kendisine iş teklif ettiğini söyledi.

Harun, Cihan’a karşı kendi tarafında olması için Selma’yla anlaştı. Selma, Harun’la imzaladığı sözleşmeyi Cihan’a gösterdi. Ardından Cihan’ı evine davet etti ve Harun’un yaptığı kirli işlerle ilgili belgeleri gösterdi. Cihan, Selma’nın anlatıklarından etkilendi. Deniz, annesinin ölümüne Burhan Bey’in sebep olduğunu öğrendi. Hazal’dan şüphelenen Ozan, onu takibe aldı.

Hazal’ın telefon konuşmalarını dinleyen Ozan, Hazal, Maide Hanım’la konuştuğu sırada Cihan’a haber verdi. Cihan ve Ozan, Hazal’ın Özgür’ü öldürdüğünü, Maide Hanım’ın da ona şantaj yaptığını öğrendi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4