banner21

Star Tv Paramparça 73. bölüm

Paramparça, Star tv, Paramparça dizisi, paramparça özet, paramparça 73. bölüm özeti... Star TV'de yayınlanan Paramparça 73. yeni bölümüyle dün akşam ekranlara geldi.

Star Tv Paramparça 73. bölüm
banner9

Paramparça, Star tv, Paramparça dizisi, paramparça özet, paramparça 73. bölüm özeti... Star TV'de yayınlanan Paramparça 73. yeni bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. 

Başrollerini Erkan Petekkaya ve Ebru Özkan Saban'ın paylaştığı Paramparça 73. yeni bölümüyle dün akşam izleyicisinin karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünde Ozan’ın tuzağına düşen Maide, bu işte Hazal’ın da parmağı olduğunu düşünmektedir. İşte Paramparça 73. bölüm özeti...

PARAMPARÇA 73. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Takipçileriyle 73'üncü randevusuna çıkan Paramparça'da olaylar şöyle gelişti: Rahmi Bey’in cesedini teşhis etmek için İstanbul’a dönen Cihan gördüğü karşısında şaşkına döner. Maide, Cihan’ı öldürmek için planladığı tekne patlamasından Cihan’ın sağ kurtulduğunu ama bir çocuğun ölümüne sebebiyet verdiğini öğrenir. Öte yandan, Ozan’ın tuzağına düşen Maide, bu işte Hazal’ın da parmağı olduğunu düşünmektedir.

ASUMAN SİNSİCE İLERLİYOR
Hazal’ın zayıf noktalarını keşfeden ve onu avucunun içine alan Asuman, Dilara’nın can düşmanı Candan ile de bağlantıdadır. Harun’un aşırı kıskançlığı ve verdiği tepkiler Dilara’yı ürkütmeye başlamıştır. Dilara ile Cihan’ın buluşması, Asuman’ın Dilara’nın hayatını karıştırmak için bulunmaz fırsattır.

CANSU’NUN NESİ VAR?
Cansu’nun hamileliği herkesi çok sevindirir; ama doktoru durumdan endişelidir. Deniz, doktordan duydukları karşısında sarsılırken Cansu, Cihan’a kendisini affettirmenin yollarını aramaktadır. Ozan bir plan yapar ve Cansu çok özlediği babasının karşısına çıkar. Deniz’in babası Burhan da Özkan üzerinden başka bir hesap içerisindedir...

PARAMPARÇA 72. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

72'nci bölümüyle yeni sezona başlayan Paramparça'da olaylar şöyle gelişti: Büyük aşk yaşadığı Ayşe’yi kollarında kaybeden, öte yandan ailesinin tamamen dağılmasına dayanamayan Cihan, şirketlerini çocuklarına devrederek bir sahil kasabasına yerleşir. Burada kendisiyle ve geçmişiyle yüzleşirken yine ne kadar büyük bir tehlikenin içinde olduğundan habersizdir…

Kızı gibi sevdiği iki kadını da Cihan yüzünden kaybettiğine inanan Maide Hanım’ın Cihan’a olan kini günden güne artmaktadır.

 

YALININ ADI: ERGUVAN
Özgür ile yaşadığı kavga sırasında onu bıçaklayan Hazal, bu işten sıyrılır ama artık ömür boyu bir düşmana bağımlıdır.

Harun ile Dilara evliliklerini kutlamak için, adı artık ‘Erguvan’ olan yalıda bir davet düzenlerler. Davetin davetsiz misafiri ise Dilara’nın Amerika’da yaşayan ablası Asuman’dır. Asuman her şeyi mahvetmek için geldiği yalıda, kendine en yakın arkadaş olarak Hazal’ı seçer…

CANSU’DAN BÜYÜK SÜRPRİZ
Deniz ile gizlice evlenen Cansu ailesine hamile olduğunu açıklar. Özkan aldığı bu mutlu haberle kendini kaybedip, yine başını büyük bir derde sokarken, Cihan ise iyi niyetinin kurbanı olmak üzeredir.

Kaynak: Habertürk

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2016, 11:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4