banner121

Liv Hospital 23 Nisan'ı coşkuyla kutladı

Liv Hospital Samsun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı “Çocuğum, Mutluyum” organizasyonuyla coşkuyla kutladı.

Liv Hospital 23 Nisan'ı coşkuyla kutladı
banner141

Liv Hospital Samsun’un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamasına Demirci İlkokulu ve çeşitli okullardan öğrenciler, veliler ve misafirler katıldı. Kutlama ikramlarla başlayarak, palyaço etkinlikleri, sihirbazlık numaraları, yüz boyama, oyunlar ve öğrencilerin Liv Çocuk Şenliği için özel olarak hazırladığı müzik korosuyla devam etti. Etkinlik sırasında öğrenciler sağlık araçlarını ve hekimleri gezdi; hekimlerden bilgiler alan çocuklar dişçi koltuğuna oturdu, doktorları muayene etti ve ambulans çalışanı görevlerini üstlendi.

Liv Hospital Samsun Genel Müdürü Akif Kırbaş, “ Ülkemizin geleceği, bizim geleceğimiz çocuklarımızın günü bugün. En kıymetli varlıklarımızın bayramı. Yarınlarımızı temsil eden çocuklarımız geçmişten aldıkları güçle, geleceği şekillendirecek, müreffeh bir dünyanın barış içinde hayata devam edilmesinde önemli roller üstleneceklerdir. Bugünün çocuklarımıza armağan edilmiş olması, gelecek nesile ne kadar değer verildiği ve onlara ne kadar güvenildiğini ortaya koymuştur. Geleceğimizin mimarı tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” şeklinde açıklama yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4