banner134
banner121

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Tekkeköy Polikliniği Hizmete Açıldı

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Tekkeköy Polikliniği 7 üniteyle Tekkeköy Belediyesi Eğitim Kültür ve Sağlık Merkezinin ikinci katında hizmete başladı.

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Tekkeköy Polikliniği Hizmete Açıldı
banner141

 Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Tekkeköy Polikliniği altı diş doktoru, bir cerrah ile hasta kabulüne başladı. Poliklinik’te diş çekimi, dolgu, bazı cerrahi işlemler, diş protez, röntgen, kanal tedavisi gibi daha bir çok diş hastalığının tedavisi yapılacak. Artık hastalar diş tedavilerini yaptırmak için Samsun’a gitmek zorunda kalmayacak. Hizmete yeni giren poliklinikte günde yaklaşık yüz hastaya hizmet veriliyor.

Bu sayı ilerleyen günlerde katlanarak daha da artacak. Poliklinikte tedavi gören hastalar diş hastanesi polikliniğinin ilçede hizmete girmesinden çok memnun olduklarını belirtiyorlar. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "İlçemizde özel veya kamu tarafından sağlık alanında yapılan çalışmalara ve yatırımlara her türlü imkanı ve yardımı sağlıyoruz ve sağlamaya da devam edeceğiz. Belediyemize ait eğitim, kültür ve sağlık merkezinin ikinci katını diş sağlığı hastanesine tahsis edilmişti.

Buranın hizmete girmesi için gerekli kurumlarla iletişime geçerek polikliniğin kısa sürede açılmasını sağladık. İlçemizde seçimler sonrasındaki değişimi ve gelişimi herkes görüyor ve yaşıyor. İktidarla buluşmasının meyvelerini her alanda görüyoruz. Yine yakında özel bir hastane ilçemizde açılarak, hizmete başlayacak. İlçemiz sağlık konusunda bir çok ilki bizimle görecek ve yaşayacak. Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Tekkeköy polikliniğimiz ilçemize ve halkımıza hayırlı olsun" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2014, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122

banner165

banner4

banner152