banner121

Akdenizli Anfaş Karadeniz’de

Antalya'da profesyonel fuarcılığın en önemli adresi ANFAŞ, bünyesinde düzenlenen fuarlara katılım ve işbirliklerinin artırılması amacıyla düzenlediği 'road show'’da rotasını Karadeniz’e çevirdi. Samsun TSO’da düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan ANFAŞ Genel Müdürü Alpaslan Baki Ertekin, amaçlarının Anadolu iş dünyasını Antalya'nın uluslararası sektörel fuarlarının ticari fırsatlarıyla buluşturmak olduğunu kaydetti.

Akdenizli Anfaş Karadeniz’de
banner141

ANFAŞ'ın Antalya ve fuarlarının tanıtımı ve kapasitesinin artırımına yönelik Türkiye'nin 18 ilinde başlattığı Road Show uygulaması, Balıkesir ve Bursa’dan sonra Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde Samsun’da gerçekleştirildi. Samsun TSO Davut Altan Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen tanıtım toplantısında konuşan ANFAŞ Genel Müdürü Alpaslan Baki Ertekin, Road Show’a geçtiğimiz hafta Balıkesir ve Bursa’da  başladıklarını ve Samsun’la devam ettiklerini belirterek,  önümüzdeki bir aylık süreçte toplam 18 ilde işadamlarıyla bir araya gelerek fuar fırsatlarını anlatacaklarını kaydetti.

Hem iş hem tatil

ANFAŞ Genel Müdürü  Alpaslan Baki Ertekin, yaptığı konuşmada bu projede valilik, büyükşehir ve ilçe belediyeleri, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Antalya Ticaret Borsası (ATB),Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB), Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV), İhracatçılar Birliği gibi kurumlarla da işbirliği içinde olduklarını belirtti.  Ertekin, Antalya'nın uluslararası sektörel fuarlarının ticari fırsatlarını Anadolu iş dünyasına 'iş ve tatili birleştiren' bir imkanla sunacaklarını anlattı. Paket turlarla fuar için Antalya'ya gelecek iş dünyasının aynı zamanda Expo 2016 Antalya Botanik Parkı, Tahtalı, Davraz ve Saklıkent'te kayak, golf ve tenis sahaları, Kaleiçi, Perge, Aspendos gibi tarihi alanlar, Antalya Akvaryum gibi tatil ve gezi fırsatlarından da yararlanabileceğini söyledi.

ANFAŞ Fuarcılık

Antalya Expo Center, ANFAŞ Fuarcılık tarafından  Anadolu’da sektörlerin üretim ve ihracat seviyesini yükseltmek,  fuarı yapılan sektörlerin yeni pazarlara açılmasına destek vermek, yurtiçinden ve yurtdışından sektör temsilcilerini, bürokratları, iş adamlarını, akademisyenleri buluşturarak sektörün gelişimine ışık tutacak uluslararası bir platform yaratmak amacıyla kamu ve özel sektör işbirliğinde kurulmuştur.

 Her yıl ortalama 2 bin 500 katılımcı ile 500 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapan Antalya Fuarlarının Anadolu’daki iş adamlarına yeni iş fırsatları sunacağını düşünmekteyiz. Antalya Expo Center da her sene, yöresel ürünler, yapı malzemeleri, hayvancılık ve süt endüstrisi, tarım ekipmanları, konaklama ve ağırlama ekipmanları, moda, elektrik - aydınlatma, gıda – içecek, gayrimenkul, mermer – doğal taş  ve şehircilik konularında fuarlar düzenlenmektedir.

 

 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2015, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4