banner121

Fatih Yıldız SASKİ Genel Müdürü oldu

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü'ne, İSKİ Su Arıtma Dairesi Başkanı Fatih Yıldız getirildi.

Fatih Yıldız SASKİ Genel Müdürü oldu
banner141

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Su Arıtma Dairesi Başkanı Fatih Yıldız, Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (SASKİ) görevine getirildi. 
Yıldız'ın yeni görevine pazartesi günü başlayacağı öğrenildi.

FATİH YILDIZ KİMDİR?
1974 yılında Mersin’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Mersin’de tamamladıktan sonra 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.Aynı yıl görev aldığı İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nde sırasıyla mühendislik, teknik şeflik, şube müdürlüğü ve daire başkanlığı görevlerinde bulundu. Su Arıtma Dairesi Başkanlığı görevini de yürüten Yıldız, Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü görevine getirildi. Yıldız, evli ve 1 kız çocuk babasıdır. Kaynak: Fatih Yıldız SASKİ Genel Müdürü oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet ali toprak
Mehmet ali toprak - 4 hafta Önce

Hoş geldin başkanım

Hakan
Hakan - 4 hafta Önce

Sayın Fatih beye yeni görevinde başarılar dilerim, Rabbim muvaffak eylesin

M.Bayram
M.Bayram - 3 hafta Önce

Değerli Eski Başkanımız Fatih Beyin Yeni Başarılara imza atacağından şüphemiz yok, Samsunlular bu konuda şanslılar..ALLAH hayırlı etsin...

SIRADAKİ HABER

banner4