Kerem Özal: Fuarın çok büyük katkılarını gördük

26-30 Eylül arasında yapılacak olan Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı ile ilgili Agromec Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Özal, “Mevcut ürünlerimizi ve yeni ürünlerimiz tanıtmak konusunda da fuarın çok büyük katkısını gördük” dedi.

Kerem Özal: Fuarın çok büyük katkılarını gördük

Agromec Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Özal, 26-30 Eylül arasında yapılacak olan Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı ile ilgili Samsunhaber.com’un sorularını yanıtladı. 

“Fuarın çok büyük katkısını gördük” 

Fuarın faydalarından bahseden Agromec Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Özal, “Agromec olarak tarım fuarı ile yakından ilgiliyiz. Bu sene bizim 4.senemiz ve biz 4.senin katılımcısı oluyoruz. Samsun’da tarım fuarı başlayalı biz katılıyoruz. Her sene düzenli olarak katılıyoruz. Tarım fuarının faydalarını görüyoruz. Katıldığımız günden bugüne hep olumlu yönde fayda sağladı. Bu yüzden fuarlardan çok memnunuz. Fuarların en önemli olumlu etkisi ise farklı insanlarla tanışmak ve onlarla iletişim sağlamak oluyor. Sadece iş anlamında değil fuar sayesinde güzel dostluklar bile kurduk. Mevcut ürünlerimizi ve yeni ürünlerimiz tanıtmak konusunda da fuarın çok büyük katkısını gördük” diye konuştu.  

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2018, 13:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4