AK Parti Havza İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı Hüseyin Uğur Mastik seçildi

AK Parti Havza İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı 4. Olağan Kongresi yapıldı. İlçede dün akşam dışarıda hava sıcaklığı -15 dereceyi gösterirken, içerde ise büyük bir heyecan vardı.

AK Parti Havza İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı Hüseyin Uğur Mastik seçildi

AK Parti Havza İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı Hüseyin Uğur Mastik seçildi.
AK Parti Havza İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı 4. Olağan Kongresinde AK Parti Genel Merkezi tarafından yapılan istişareler sonucunda aday olarak gösterilen Hüseyin Uğur Mastik gerçekleşen seçimlerde İlçe Gençlik Kolları Başkanı seçildi.
AK Parti Havza İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı 4. Olağan Kongresi İlçe Başkanlığı Toplantı Salonu'nda yapıldı.
Açılış ve yoklamanın yapılmasının ardından, divan teşekkülü oluşturuldu.


Divanın oluşumunun ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Misafirlerin takdimleri ve gelen mesajların okunmasının ardından faaliyet raporu okundu ve yönetimin ibrası gerçekleştirildi. Daha sonra protokol konuşmalarında geçildi.
Kongrede konuşma yapan İl Yönetim Kurulu Üyesi Av. Mehmet Yılmaz, Havza İlçe Başkanı Mahmut Karahan ve İL Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, 2015 genel seçimleri, teşkilat çalışmaları ve AK Parti'de gençliğin önemine değinen bir konuşma yaparak, gerçekleşen kongrenin sonuçları itibariyle hayırlara vesile olmasını temenni ettiler.


Konuşmaların ardından seçimlere gidildi. Seçimlerde Genel Merkez tarafından yapılan istişareler sonucunda aday olarak gösterilen Hüseyin Uğur Mastik, delegelerin verdiği oy ile Havza İlçe Gençlik Kolları başkanı oldu.
Başkan Mastik, yaptığı teşekkür konuşmasında kendisine destek olan herkese çok teşekkür ettiğini söyledi.
Bu arada Havza ilçesinde dün akşam hava sıcaklığının -15 derece olduğu gözlenirken, ilçe merkezindeki yolların buz kestiği görüldü.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2015, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4