banner121

AK Parti İl Başkan Adayı Göksel teşkilatlarla buluşmaya devam ediyor

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Muharrem Göksel, AK Parti Terme, Salıpazarı ve Çarşamba İlçe Delegeleri ile gerçekleşen akşam yemeğinde bir araya geldi. Yemek programı sonrası konuşan Göksel, "Türkiye, bugün itibariyle dünyanın en saygın, en itibarlı ülkeleri arasında hak ettiği yere doğru hızla ilerlemektedir. Bu başarılarda, isimleri hiç öne çıkmayan yüz binlerce yol arkadaşımızın azmi, vefası, gece gündüz demeyen büyük emekleri vardır." dedi.

AK Parti İl Başkan Adayı Göksel teşkilatlarla buluşmaya devam ediyor
banner141

1 Şubat 2015 Pazar günü Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda yapılacak olan AK Parti Samsun İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi'nde AK Parti Genel Merkezi tarafından yapılan istişareler sonucunda İl Başkan Adayı olarak belirlenen Muharrem Göksel, kendisi tarafından Çarşamba Göl Resturant'ta organize edilen akşam yemeğinde Terme, Salıpazarı ve Çarşamba ilçe delegeleri ile bir araya geldi.
Gerçekleşen yemeğe ayrıca, Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç, Salıpazarı İlçe Başkanı Yücel Kaya, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Samsun Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk, İl Kadın Kolları Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Teşkilatlarının yönetim kurulu üyeleri, İlçelerin Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, ilçe delegeleri ve çok sayıda teşkilat üyesi katıldı.

TEŞKİLATLARIMIZIN EMEĞİ BÜYÜK
Yemek sonrası konuşma yapan AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Muharrem Göksel, "AK Parti milletimizin, kalbinden, aklından, vicdanından ve köklü medeniyetinden doğmuştur. Bu temel üzerinde yükselen Partimiz, ülkemizle birlikte büyümektedir. Türkiye, bugün itibariyle dünyanın en saygın, en itibarlı ülkeleri arasında hak ettiği yere doğru hızla ilerlemektedir. Bu başarılarda, isimleri hiç öne çıkmayan yüz binlerce yol arkadaşımızın azmi, vefası, gece gündüz demeyen büyük emekleri vardır.
Onlar, tam bir teşkilat bilinciyle, teşkilatçılığın gereklerini yerine getirerek Türkiye'nin gücünü, toplumun iradesini geniş halk kesimlerinin arzularını ve taleplerini siyasete taşıdılar. Onlar, teşkilatlarımızın hangi kademesinde olursa olsunlar ülke sevdasını, hizmet aşkını en içten, en samimi biçimde gösteriyorlar.
Onlar, hiç bir menfaat beklemeden her zaman Türkiye fotoğrafına bir bütünlük içinde bakarak toplumun kazanımları ile mutlu oluyorlar.
Yüksek ideallerini toplumun bütün kesimlerine anlatıyorlar. Hangi makam ve mevkide olursak olalım temsil ettiğimiz gücün kaynağının öncelikle teşkilat mensuplarımızın emek ve cesur yürekleri olduğunu hiç bir zaman unutmayalım. Teşkilat gücümüzün kaynağının, saygı, birlik ve beraberlik, disiplinli çalışma olduğunu biliyoruz." dedi.

KUTLU BİR YOLA ÇIKTIK
Göksel sözlerini şöyle sürdürdü: "5. Olağan Kongre döneminde Genel Merkezimizin Samsun İl Başkanlığı için yürüttüğü aday belirleme sürecinde; Bizlere desteklerini esirgemeyen, teşkilatlarımızın her bir üyesine bize gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ediyorum. Bu teveccüh neticesinde kutlu bir yola çıktık. Rabbim bizleri bu yolda utandırmasın. Rabbim bu kutlu dava içinde sizlerle birlikte hayırlı hizmetler yapabilmeyi nasip etsin.
Bu duygu ve düşünceler içinde 1 Şubat 2015 Pazar günü Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda yapılacak olan kongremizde de bu desteğinizi yanımızda görmek istiyoruz.
Durmak yok, yola devam diyor, Yeni Türkiye, Yeni Güç Hedef 2023." diyerek sözlerine son verdi.

Göksel, konuşmasının ardından masaları tek tek dolaşarak teşkilat üyeleri ile selamlaştı, sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2015, 20:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4