AK Parti Kavak İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı'nda Aziz Kanık güven tazeledi

AK Parti Kavak İlçe Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi'nde AK Parti Genel Merkezi tarafından aday gösterilen mevcut başkan Aziz Kanık delegenin tüm oylarını alarak güven tazeledi.

AK Parti Kavak İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı'nda Aziz Kanık güven tazeledi

AK Parti Kavak İlçe Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi, İlçe Halk Eğitim Merkezi'nde gerçekleşti.
Yapılan kongreye, AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcıları Hakan Karaduman, Hakan Ay, İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yılmaz, Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe ve yönetim kurulu üyeleri, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak önceki dönemler ilçe başkanları Üzeyir Başkaya, Salih Çelik, İlçe Kadın Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, bazı İlçe Gençlik Kolları Başkanları, Belediye Meclis üyeleri, ilçe teşkilat üyeleri ve delegeler katıldı.

Açılış ve yoklamanın yapılmasının ardından, divan teşekkülü oluşturuldu.
Divanın oluşumunun ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Misafirlerin takdimleri ve gelen mesajların okunmasının ardından faliyet raporu okundu ve yönetimin ibrası gerçekleştirildi. Daha sonra protokol konuşmalarında geçildi.

Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel ve Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu İlçe Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi'nin hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak seçilecek olan İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve yönetimine başarılar diledi.

İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe ise, "Bugün burada hep beraber Gençlik Kolları 4. Olağan Kongrelerinin ilk ilçe kongremizi yapmak üzere yapmak üzere minderde sırtı yere gelmemiş Yiğit pehlivan Yaşar Doğu’nun memleketi Kavak İlçe Kongremizi yapmak üzere toplanmış bulunuyoruz.
Başka siyasi partilerin anakademe ile kongrelerini, il kongrelerini yapmaya cesaret edemeyeceği salonlarda bizler gençlik kollarımızın ilçe ve il kongrelerini gerçekleştiriyoruz. Bizi salonlar, stadyumlar almıyor, AK Parti'nin, Ak Gençliğin heyecanı, azmi salonlara sığmıyor artık. Bu duygu ve düşünceler içinde kongremizin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum" dedi.

Kendisinin de AK Parti'de Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde bulunduğu belirterek sözlerine başlayan AK Parti İl Seçim İşleri Başkanı, İl Başkan Yardımcısı Hakan Karaduman ise, "AK Parti, Gençlik Kolları'nı diğer siyasi partiler gibi hiç bir zaman bir dolgu malzemesi olarak görmemiştir. AK Parti'de gençler, sadece bayrak asan, broşür dağıtan bir anlayış içinde asla olmamıştır. AK Parti'de "Siyasette gençlere yer vermek ustalığın şiarındandır" anlayışını benimsemekte bu anlayış içinde hareket etmektedir. Bu anlayışında sadece sözde değil, özde olduğunuda benim şahsımda da ispatlanmış bir sözdür. Benim gibi bir çok genç kardeşlerimiz şu an il ve ilçe yönetimlerinde, belediye meclis üyeliklerinde, belediye başkanlıklarında, milletvekilliklerinde hatta bakanlık yaparak ülkesine ve milletine hizmet etmektedir. Bu anlamda alacağınız bilgi, birikim ve tecrübe ile sizlerde inşallah geleceğe yön vereceksiniz. Bu duygu ve düşünceler içinde kongremizin sonuçları itibariyle hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" diyerek sözlerine son verdi.

Konuşmaların ardından yapılan seçimlerde delegelerin tüm oyunu alan mevcut başkan Aziz Kanık güven tazeledi. Başkan Aziz Kanık, kendisine gösterilen teveccühe teşekkür ederek bu güven ve desteğe layık olabilmek için yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2015, 08:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4