banner101
banner121

AK Parti'de kongre bilgilendirme toplantısı

AK Parti İl Teşkilat Başkanı Muharrem Göksel, Olağan 5. Kongre Usul ve Esasları hakkında İlçe Başkanlarıyla toplantı gerçekleştirdi.

AK Parti'de kongre bilgilendirme toplantısı

AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nda, Olağan 5. Kongre takvimi ve yapılması gerekenler hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.
İl Teşkilat Başkanı Muharrem Göksel başkanlığında yapılan toplantıya İlçe Başkanları ve İlçe Teşkilat Başkanları katıldı.
Yapılacak olan İlçe ve İl Kongresi süreci hakkında açıklama yapan İl Teşkilat Başkanı Muharrem Göksel, "Kongrelerimiz partimizin, teşkilatlarımızın birlik ve beraberliğini güçlendirmek adına yapılmaktadır. Dolayısıyla 2015'te yapılacak olan genel seçim öncesi bütün kongrelerimizin yapılması ve bütün teşkilatlarımızın güçlenmesi bu anlamda önemlidir.


Gerçekleştirdiğimiz toplantı da da kongre takvimi sürecinde neler yapılması gerektiği, mahalle delege seçimlerinin nasıl yapılacağı, tarihlerinin belirlenmesi gibi konularda ilçe teşkilatlarımızı bilgilendirdik.
Delege seçimlerimizin, tüm teşkilat mensuplarımızı kucaklayacak şekilde oluşturulması ve seçimlerin nezaket kuralları çerçevesinde şölen havasında tamamlanması İlçe Başkanlarımıza düşen önemli bir görevdir.
AK Parti olarak Türkiye genelinde çok disiplinli ve istişareye önem veren bir partiyiz. İnşallah yapacağımız bu kongrelerimizle yenilenmiş, eksiklerini gidermiş ve daha da büyümüş olarak ve o heyecanla 2015'ta yapılacak olan genel seçime gideceğiz" dedi.

Toplantıya ayrıca  İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, İl Kadın Kolları Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, İl Seçim İşleri Başkanı Hakan Karaduman, İl İdari ve Mali İşler Başkanı Ercan Albayrak
, İl Dış İlişkiler Başkanı Çakır Öztürk, İl Ar-Ge Başkanı Hakan Ay, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Reşat Keleş ve Mehmet Yılmaz'da katıldı.Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2014, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner4