AK Parti'de 'Sandığa Sahip Çıkıyoruz' toplantısı gerçekleştirildi

AK Parti Genel Merkezi tarafından organize edilen 'Sandığa Sahip Çıkıyoruz' Toplantısı tüm Türkiye'de olduğu gibi bugün saat 14:00'de Samsun'da gerçekleştirildi.

AK Parti'de 'Sandığa Sahip Çıkıyoruz' toplantısı gerçekleştirildi

AK Parti Genel Merkezi tarafından tüm illerde, İl Başkanlıkları tarafından gerçekleştirilen 'Sandığa Sahip Çıkıyoruz' Toplantısı bugün aynı saatte tüm Türkiye'de olduğu gibi Samsun'da da yapıldı.

'Sandığa Sahip Çıkıyoruz' Toplantısı kapsamında AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'de,  İlkadım İlçesi Ulugazi Mahallesi'nde 1263 nolu sandık yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek gündemli toplantıyı gerçekleştirdi.
Sandık Yönetim Kurulu Başkanı tarafından belirlenen yerde gerçekleştirilen toplantıda konuşan Başkan Göksel, "İkincisini gerçekleştirdiğimiz 'Sandığa Sahip Çıkıyoruz' toplantısı kapsamında bir araya gelmiş bulunuyoruz.
Demokrasi, sandıkta başlar ve sandıkta tecelli eder. AK Parti olarak her zaman sandıklara sahip çıkıyoruz.
Seçim çalışmalarımız da sandık yönetim kurullarımız üzerinden yapılmasına büyük önem veriyoruz.
Bugün tüm illerde olduğu gibi ilimizde de sandık bölgelerinde Sandık Yönetim Kurulu Toplantıları yapılmıştır.
3 Ana Kademe, 3 Kadın Kolları ve 3 Gençlik Kolları üyelerimizden oluşan 9 kişilik sandık yönetim kurullarının yapacağı bu toplantılarımız, 7 Haziran tarihinde yapılacak 25. dönem milletvekili genel seçimlerine hazırlık çalışmasıdır. Eksikliklerimizi tespit ettiğimiz bu toplantılarda  sandıklarda görev yapacak müşahitler ve sandık kurulu üyeleri de belirlenmesi içinde çalışmalar yapılmıştır.
Sözlerime son verirken toplantımızın sonuçları itibariyle hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2015, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4