Ayşe Vuraloğlu'dan STSO ve MÜSİAD'a ziyaret

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı, Ekonomi Uzmanı, İktisatçı Ayşe Vuraloğlu Samsun Sanayi Ticaret Odası (STSO) başkanı Salih Zeki Murizoğlu ve MÜSİAD Başkanı Selim Sar'ı ziyaret etti.

Ayşe Vuraloğlu'dan STSO ve MÜSİAD'a ziyaret

Sohbet ortamlarında geçen ziyarette konuşan 25. Dönem Milletvekili Aday Adayı Ayşe Vuraloğlu; "İktisat ve finans alanında 16 yıl boyunca edindiğim tecrübeleri devletime ve milletime hizmet yolunda kullanmaya karar verdim ve milletvekili aday adayı oldum. Samsunlu kadınların Ankara'da ki sesi olmak ve kadına yönelik her türlü hizmeti Samsun'a  getirmek için tüm gayretimle çalışacağımdan hiç şüpheniz olmasın. Yeni Türkiye'de kadınlarımız her alanda daha çok söz sahibi olacak ve ülkemizin her alanda gelişmesine katkı sağlayacaktır." dedi.


Samsun Sanayi Ticaret Odası başkanı Salih Zeki Murzioğlu ise Vuraloğlu'nun ziyaretinden memnun kaldığını, Samsun'a vekil olacak adayların Samsun'a hizmet edebilmek için çok çalışması gerektiğini ve Vuraloğlu'nun bu enerjiye sahip olduğunu eğitimli devletle millet arasında köprü olmayı bu kadar çok isteyen bir aday adayı desteklemek için ellerinden geleni yapacağını söyleyerek cesaretinden dolayı Vuraloğlu'nu tebrik etti.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretinin ardından ziyaret ettiği MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Selim Sar ve yönetim kurulu üyeleri de Ayşe Vuraloğlu'na çalışmalarında başarılar dilediler.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2015, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4