Çarşambalı hemşehrileri Çamaş'ı bağrına bastı

Seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Necmi Çamaş, Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği'ni ziyaret etti. Yoğun bir katılımla gerçekleşen sohbet esnasında dernek yöneticileri ve Çarşambalı vatandaşlar hemşehrilerine destek vereceklerini belirttiler.

Çarşambalı hemşehrileri Çamaş'ı bağrına bastı

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Necmi Çamaş, Sivil Toplum Kuruluşları ve Hemşehri derneklerini ziyaret etti. Bu kapsamda Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği'ni ziyaret eden Çamaş, Kendisinin de Çarşamba'nın Yenikışla köyünde doğduğunu belirtirken, 7 Hazirandaki seçimin ülkemiz için öneminden bahsederek hemşehrilerinden destek istedi.

 

ÇARŞAMBALILAR HEMŞEHRİSİNİN YANINDA
Genel ve yerel sorunların konuşulduğu ziyarette Çamaş, ''7 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde ben aday olsam da olmasam da bu davaya destek olmanızı istiyorum'' dedi. Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Başkanı Sadettin Sarıoğlu, dernek olarak siyasetle ilgili olmadıklarını fakat Çarşambalı bir hemşehrilerinin aday olmasından onur duyacaklarını ve Necmi Çamaş'ın yanında olduklarını belirtti.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2015, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4