Elif Coşkun Bilgin:Samsun'u projelerimizle ön plana çıkaracağız

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Elif Coşkun Bilgin, "Kendi projelerimizle, kendi değerlerimizle, Samsun'a katacağımız yeniliklerle, şehrimizi ön plana çıkaracağız" dedi.

Elif Coşkun Bilgin:Samsun'u projelerimizle ön plana çıkaracağız

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nejdet Güneysu'yu ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Elif Coşkun Bilgin, Samsun'un sorunları ile ilgili fikir alış verişinde bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Samsun'un temel sorunlarını iyi bildiğini ve bunlarla ilgili çözümlerinin olduğunu belirten Bilgin, "Seçildiğimiz takdirde kendi projelerimizle, kendi değerlerimizle, Samsun'a katacağımız yeniliklerle, şehrimizi ön plana
çıkaracağız" dedi.


Gerçek kimliğine uygun şehir
Samsun'un bir evladı olarak doğup büyüdüğü şehre ve bu şehrin insanına hizmet etmek için kutsal gördüğü bir yola çıktığını belirten Bilgin, "İş hayatımda, sosyal ve siyasi hayatımda daima hizmeti ön planda tuttum. Siyasette aldığım görevleri başarı ile yürütmemin ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde şehrimize, insanlarımıza faydalı ve sağlıklı politikalar üreterek hayırlı hizmetler yapacağımıza canı gönülden inanıyorum. Bu güzel şehrimizi gerçek kimliğine uygun bir şehir yapmayı hedefliyoruz" diye konuştu.


7 Haziran çok önemli
Önümüzdeki genel seçimlerin önemine işaret eden Bilgin, "AK Parti hükümetleriyle başlayan büyüme ve kalkınma hareketinin "Yeni Türkiye" başlığıyla ve 2023 vizyonuyla önümüzdeki dönemde de kesintisiz bir şekilde devam edeceği inancıyla, şehrimiz, ülkemiz ve Müslüman coğrafyası için son derece önem taşıyan bir seçimin arifesindeyiz. Yaklaşan 7 Haziran genel seçimleri bir milletvekili seçimi olmaktan ziyade, 2023 vizyonunu gerçekleştirmek ve 2071 vizyonunun  temellerini sağlamlaştırmak adına büyük önem arz etmektedir. Yeni Türkiye için; birlikte çalışacağız, üreteceğiz" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2015, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4