Emine Karaçuha Yılmaz Çarşamba'da

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Emine Karaçuha Yılmaz, temayül sonrası AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Emine Karaçuha Yılmaz Çarşamba'da

Samsun Haber - Temayülde verdikleri destek için teşekkür eden Emine Karaçuha Yılmaz, "Teşkilatın her kademesinde görev almış kardeşiniz, ablanız, evladınız olarak sizlerin sesi olmak adına bu kutlu yola çıktım, hayır dualarınızı ve desteklerinizi bu süreçde de  istiyorum. İnşallah sizlerin güvenine layık işler yapmayı Allah nasip eder. İnşallah hakkımızda hayırlı ise nasip olur. Listede olsam da olmasam da sizlerle beraber yürümeye devam edeceğim. Samsunun bütün projelerinde sizle birlik de olmak yeni projeler üretmek, projeleri  takip etmek benim görevim. 7 Haziran seçimleri çok önemli. Yeterli sayıyı bulamaz isek bütün çalışmalarımız ziyan olur. o yüzden hep beraber çalışarak başaracağız." dedi.

Sohbet ortamında geçen ziyarette, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan ve Yönetim Kurulu  üyeleri Karaçuha Yılmaz'a, başarılar dileyerek nazik ziyareti için teşekkür ederek başarılar dilediler.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2015, 08:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4