Hakan Altıntaş: İlim Yayma Hayırlı İşlerin Vakfı

SAMSUN HABER- Ak Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Prof. Dr. Hakan Altıntaş,İlim Yayma Eğitim Vakfı Samsun Şubesini Ziyaret ederek şube başkanı Ahmet Cemal Ayhan ile bir süre sohbet etti.

Hakan Altıntaş: İlim Yayma Hayırlı İşlerin Vakfı

Sohbette İlim Yayma Vakfı’nın çalışmaları hakkında bilgi alan Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Hakan Altıntaş, “29 Kasım 1972 yılında kurulan ve 1974 tarihinde kamu yararına çalışan vakıf olarak kabul edilen ve İlim rütbesi rütbelerin en yücesi ideali ile çalışan İlim Yayma Cemiyeti, onbinlerce mezunuyla bir üniversite gibi geçmişte olduğu gibi bugünde yarında hayırlı işlere imza atacaktır. 1988-1992 yılları arasında İlim Yayma Vakfının İstanbul Vefa semtindeki misafirhanesinde, 1992-1994 yılları arasında ise İlim Yayma Vakfının yine Vefa semtindeki yüksek lisans yurdunda misafir olarak kaldığını” diye konuştu.

Prof. Dr. Hakan Altıntaş,  “BAŞKANLIK SİSTEMİ ve YENİ TÜRKİYE”  kitabını İlim Yayma Eğitim Vakfı Samsun başkanı Ahmet Cemâl Ayhan ve Vakfın Müdürü Abdullah Tan’a hediye ederek İlim Yayma Vakfının kuruluş kararını alan İlim Yayma Cemiyeti umumi heyetini mensupları ile kuruluşunu gerçekleştiren kurucu heyete, hizmet eden herkese şükranlarımı sunuyorum vefat edenleri hayırla yad ediyorum”  dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2015, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4