Haluk Tan: Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır

Çeşitli sivil toplum örgütlerine ziyaretlerini sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan, “Bugüne kadar hep Samsun için çalıştım. Yaptıklarım, gelecekte yapacaklarımın teminatıdır” dedi.

Haluk Tan: Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan, Ensar ve Merve Vakıfları’na ziyarette bulundu. Ensar Vakfı’nda Başkan Mehmet Gültekin ve Vakfın Samsun Şube Müdürü İsa Bozçelik ile görüşen Tan, daha sonra Merve Vakfı’na geçerek Başkan Nazmi Kılıç’la bir araya geldi.

Tan buralarda yaptığı konuşmada, vakıfların toplum için önemine değinerek, “Zor bir yükümlülüğüm altındasınız. İnsanlara, topluma iyi örnek teşkil edecek insanları barındırıyorsunuz. Bu tip hayır kurumlarına tüm toplum olarak destek vermeliyiz. Bizler de üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz” dedi.

“HEP SAMSUN İÇİN ÇALIŞTIM”

Çıkmış oldukları yolun kendilerine büyük bir yükümlülüğü olduğunu da anlatan Haluk Tan, “Milletvekilliği çok önemli bir makam. Bunun anlamı kendinizin, ailenizin sorumluluğu yanında bir milletin sorumluluğunu taşımak. Ben bu şehirde layıkıyla yaşadım. Her türlü mesleği bu şehir için icra ettim. İşçi de oldum, memur da oldum, patron da oldum. Samsunspor’da görev aldım. Bugüne kadar hep Samsun için çalıştım. Bu zamana kadar yaptıklarım da yapacaklarımın teminatıdır” diye konuştu.

Ensar Vakfı Başkanı Mehmet Gültekin ve Merve Vakfı Başkanı Nazmi Kılıç da Tan’a başarı dileyerek, vakıflarına yaptığı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

Tan, Ensar Vakfı’ndaki ziyaretinde karşılaştığı öğrencilerle de bir süre sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2015, 19:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4