Haluk Tan:‘Eli öpülesi kadınlar, Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun’

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan, Kadınlar Günü nedeniyle çeşitli ziyaretlerde bulundu, karanfil dağıtarak kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Haluk Tan:‘Eli öpülesi kadınlar, Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun’

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Haluk Tan, her yıl 8 Mart’ta kutlanan Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Atatürk Bulvarı üzerinde refüj alanlardaki çiçek diken kadınlara karanfil vererek kadınların bu anlamlı gününü kutladı.Daha sonra Modern Pazar esnafı ve müşterisi kadınlara yine çiçek dağıtan Tan, daha sonra Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevindeki yaşlı kadınları ziyaret etti. Tan, hasta anneannesini de unutmadı.

 

Bugünün anlamını bildiklerini ve çok önem verdiklerini belirten Tan, “Kadına şiddetin kamuoyuna sıkça yansıdığı son günlerde, bugünün önemi bir kat daha artıyor. Kadınlarımıza verdiğimiz önem bir günle sınırlı kalmamalı. Evde, çalışma hayatında, hayatımızın her noktasında onlar var. Bugün bizler de bugün onlara gitmek istedik. Emekçi kadınlarımızla birlikte olduk. Onlar için daha yaşanılası bir dünya oluşturmak adına üzerimize düşen görev neyse yapacağız. Ben eli öpülesi, baştacımız kadınların Kadınlar Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2015, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4