Hasan Talak: Seçimlerin avantajlı partisi yine AK Parti

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Hasan Talak, 7 Haziran’da yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin en avantajlı paritsinin yine Ak Parti olduğunu belirterek, “Anketler hiç muhalefet prtilieri gibi konuşmuyor, AK Parti bu seçimlerde yine kendi kendisinin rakibi olarak yüzde 55’in üzerinde bir oy alarak Türkiye’de her iki kişiden birisinin partisi olacaktır” diye konuştu.

Hasan Talak: Seçimlerin avantajlı partisi yine AK Parti

Aday Adaylığı çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Hasan Talak, AK Parti'nin seçimlere Recep Tayyip Erdoğan olmadan girmesini, muhalefet partilerinin "dezavantaj" olarak kullanmaya çalıştığını belirterek, "Bir taraftan kurucu genel başkanımızın Cumhurbaşkanı olması, öbür tarafta yeni Genel Başkanımız... Bunların birlikte vereceği sinerjiyle 7 Haziran seçimlerine çok daha avantajlı bir şekilde gideceğimizi ifade etmek, çok daha doğru olacaktır" Diye konuştu.

AK Parti'nin kurulduğu ilk günden bugüne kadar Türkiye'de demokratik geleneklerin oluşturulması yönünde çok önemli adımlar attığını da sözlerine ekleyen AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Hasan Talak şöyle devam etti,

"Sayın Recep Tayyip Erdoğan, milletin kendi oyuyla seçtiği bir Cumhurbaşkanı. Çok daha önemlisi AK Parti hareketinin yaşayan lideri. AK Parti’nin Kurucu genel başkanı olması nedeniyle milletle mal olmuş bir isim. Şimdi ise AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, dış politikadaki deneyimleri hocaların hocası olma sıfatıyla ve en önemlisi kurucu genel başkanımızın izlediği yolda attığı adımlarla adeta bir atom karınca gibi gecesini gündüzüne katarak, bir kadro hareketi içerisinde genel başkanlığımızı yaparak partiyi daha üst noktalara taşıma konusunda gerekli hassasiyeti ve gayreti gösteriyor. Biz de AK Parti’nin birer neferleri olarak teşkilatlarımızla beraber aynı çalışmayı aynı heyecanla devam ettireceğiz. Milletvekili olmak ya da olmamak çok önemli değil. 7 Haziran seçimlerine çok daha avantajlı bir şekilde girecek ve daha fazla çalışarak AK Parti’yi yeni anayasayı yapabilecek çoğunlukta meclise göndereceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2015, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4